PODPOWIEDZI:

Rozdzielczość 4K Na Ekranie Monitora iiyama B2888USHU

Rozdzielczość 4K Na Ekranie Monitora iiyama B2888USHU

iiyama B2888USHU to nowy na naszym rynku monitor, który wyróżnia się przede wszystkim coraz popularniejszą rozdzielczością 4K. Zapewnia ona obraz najwyższej jakości, pełen detali i szczegółów. Urządzenie ma także szereg innych zalet i udogodnień, o których przeczytacie w poniższym newsie.

iiyama B2888USHU to 28-calowy monitor, który został wyposażony przez producenta w ultranowoczesną matrycę LED o rozdzielczości Ultra HD 3840 x 2160 (8.3 megapiksela). Zapewnia to znakomitą jakość generowanego obrazu. Jest tu bowiem 4 razy więcej pikseli niż w przypadku standardowego ekranu Full HD.

Monitor oferuje także 10-bitowy panel TN, dzięki któremu na ekranie wyświetlanych jest aż miliard kolorów. Warto dodać, że rozdzielczość 4K uzyskać można za pośrednictwem interfejsu DisplayPort (częstotliwość 60Hz) oraz HDMI i HDMI/MHL (częstotliwość 30Hz).

iiyama B2888USHU

iiyama B2888USHU to także komfortowe korzystanie z kilku urządzeń jednocześnie, np. dwóch komputerów i swobodne dzielenie ekranu. Są tu funkcje PIP i PBP (picture-in-picture i picture-by-picture).

Monitor bez problemów dostosujemy także pod siebie. Jest tu zaawansowany system regulacji wysokości i kąta nachylenia ekranu. Nie zawodzi też ilość wejść. Mamy do dyspozycji DVI-D, HDMI, HDMI (MHL), 2x DisplayPort oraz USB 3.0. Pod monitor podłączymy zatem nasze urządzenie mobilne, jak np. smartfon czy tablet.

iiyama B2888USHU 2

Do zalet iiyama B2888USHU dochodzi też ultraszybki 1ms czas reakcji oraz technologia flicker-free. Dzięki swoim atutom, monitor ten będzie idealny do gier czy innych multimediów, a także do pracy.

Sugerowana cena detaliczna iiyama B2888UHSU-B1 – 2499 brutto

blog comments powered by Disqus
Rozdzielczość 4K Na Ekranie Monitora iiyama B2888USHU