PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telewizor vs Monitor - Co lepsze do grania?

Acer XB280HK - Monitor Ze Standardem 4k2k

Acer XB280HK - Monitor Ze Standardem 4k2k

Acer XB280HK to pierwszy na świecie monitor w standardzie 4k2k, który dedykowany jest zapalonym graczom. Posiada on szereg przydatnych technologii oraz funkcji. Eliminuje także wszelkie zniekształcenia i zakłócenia obrazu oraz efekt opóźnienia. W naszym newsie znajdziecie o nim więcej informacji.

Acer XB280HK to zaawansowany technologicznie monitor, który spodoba się szczególnie graczom, którym bardzo zależy na jak najlepszej jakości generowanego obrazu. Warto dodać, że jest to pierwszy monitor na świecie w standardzie 4k2k. Zastosowana technologia EyeProtect zwiększa komfort korzystania i zapobiega zmęczeniu wzroku dzięki redukcji migotania. Jest tu także technologia NVIDIA G-SYNC, która synchronizuje częstotliwość odświeżania obrazu z GPU, jeżeli posiadamy kartę GeForce GTX.

Omawiany monitor oferuje dużą matrycę z podświetleniem LED o przekątnej wynoszącej 28 cali. Urządzenie obsługuje standard 4k2k Ultra HD (3840 x 2160 pikseli). Oznacza to, że jego rozdzielczość jest czterokrotnie większa od standardowego monitora Full HD 1080 pikseli.

Acer XB280HK

Acer XB280HK oferuje także kąty widzenia 170⁰ w pionie i w poziomie. Jeśli chodzi o najważniejsze złącza, to mamy tu między innymi DisplayPort v1.2, który przekazuje sygnał wideo w rozdzielczości do 4K UHD czy cztery porty USB 3.0.

Kolejne zalety monitora to wielofunkcyjna podstawa ErgoStand, która umożliwia nachylenie ekranu od -5° do 35° oraz obrót o 120° w obie strony czy energooszczędne tylne podświetlenie LED.

Acer XB280HK zaprezentowany zostanie podczas targów Gamescom (14-17 sierpnia 2014), a do sprzedaży wejdzie w drugiej połowie października w cenie katalogowej wynoszącej 2899 PLN brutto. Gwarancja będzie obejmować okres 24 miesięcy.

blog comments powered by Disqus
Acer XB280HK - Monitor Ze Standardem 4k2k