PODPOWIEDZI:

SteelSeries DeX - Precyzja i Niezawodność Dla Graczy

SteelSeries DeX - Precyzja i Niezawodność Dla Graczy

Dla każdego gracza precyzja i komfort to bardzo ważne czynniki, które niejednokrotnie mogą odbić się na wirtualnej rywalizacji. Warto więc zadbać o dobry gamingowy sprzęt. Steelseries to firma, która w tym segmencie jest bardzo doświadczona. Zaprezentowana została właśnie niesamowicie wytrzymała podkładka SteelSeries DeX, o której przeczytacie w poniższym newsie.

SteelSeries DeX to nowa podkładka pod mysz dla naprawdę wymagających graczy. Została ona właśnie zaprezentowana na targach Gamescom 2014 w Kolonii.

Podstawą każdej podkładki jest materiał, z którego została wykonana. W tym modelu jest to polimerowy materiał, który wyróżnia się przede wszystkim niskim współczynnikiem tarcia. Powierzchnia podkładki posiada z kolei unikalną strukturę 3D. Skutkuje to znakomitą precyzją.

SteelSeries DeX dysponuje także masywną silikonową podstawą. Nieważne jak szybkie i intensywne ruchy myszką wykonujemy - podkładka nawet nie drgnie.

SteelSeries DeX

Kolejną zaletą są zgrzewane krawędzie, które sprawią, że omawiana podkładka należy do jednych z najwytrzymalszych na rynku.

„Zaprojektowaliśmy tę podkładkę z myślą o graczach, którzy preferują modele o niskim tarciu oraz szybkim ślizgu. To zupełnie inne czucie myszy od podkładek z rodziny SteelSeries QcK” - powiedział Tino Soelberg, SteelSeries CTO. „Dodatkowo posiada jeszcze jedną, olbrzymią zaletę – może to być ostatnia podkładka, którą będą musieli kupić gracze. Dlaczego? Ze względu na jej olbrzymią wytrzymałość.”

SteelSeries DeX będzie dostępna w zamówieniach przedpremierowych tej jesieni w cenie sugerowanej wynoszącej około 160 zł.

blog comments powered by Disqus
SteelSeries DeX - Precyzja i Niezawodność Dla Graczy