PODPOWIEDZI:

Gamingowy Sprzęt Dla Fanów Gry Heroes of the Storm

Gamingowy Sprzęt Dla Fanów Gry Heroes of the Storm

Jeżeli jesteście fanami gry Heroes of the Storm, to firma SteelSeries ma dla Was coś specjalnego. Mowa o myszce i podkładce, które swoim designem nawiązują do wspomnianej gry. Oczywiście to jedyne ich zalety. Więcej informacji znajdziecie w naszym newsie.

Trwające targi Gamescom 2014 w Kolonii to masa nowego gamingowego sprzętu. SteelSeries jest na wspomnianych targach bardzo aktywny i prezentuje swoje najnowsze urządzenia. Jednymi z nich są myszka oraz podkładka, które swoim wyglądem nawiązują do gry Heroes of the Storm.

Mysz Heroes of the Storm to przede wszystkim cenione rozwiązania znane z nagradzanej myszy Sensei [RAW] z podświetleniem LED, które zapewniają zabójczą precyzję. Wygląd gryzonia będzie dla fanów gry Heroes of the Storm wręcz olśniewający. Znakomitym rozwiązaniem jest także jasnoniebieskie podświetlenie znajdujące się w 3 strefach myszy.

SteelSeries Heroes of the Storm

Świetny design to nie wszystko. Mysz posiada wysokiej jakości sensor laserowy i CPI z zakresem 1 – 5 700. Są również wytrzymałe przełączniki. Komfort użytkowania zapewnią ślizgacze oferujące pewne i gładkie prowadzenie myszy oraz 2-metrowy, czarno-fioletowy przewód. Dodatkową zaletą jest fakt, że mysz stworzona jest zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych.

Zestaw będzie prezentował się jeszcze lepiej z podkładką SteelSeries QcK, która swoim motywem również nawiązuje do popularnej gry od studia Blizzard. Gwarantuje ona jeszcze większy komfort oraz precyzję działania gryzonia. Oba produkty pojawią się na rynku w tym roku.

SteelSeries Heroes of the Storm 2

Ceny:

Mysz StellSeries Heroes of the Storm - 290 zł

Podkładka SteelSeries QcK - 60 zł

blog comments powered by Disqus
Gamingowy Sprzęt Dla Fanów Gry Heroes of the Storm