PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Słuchawek dla graczy do 300 zł

Gamingowy Sprzęt Dla Fanów Gry Heroes of the Storm

  • Dodano: 4 lata, 9 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Gamingowy Sprzęt Dla Fanów Gry Heroes of the Storm

Jeżeli jesteście fanami gry Heroes of the Storm, to firma SteelSeries ma dla Was coś specjalnego. Mowa o myszce i podkładce, które swoim designem nawiązują do wspomnianej gry. Oczywiście to jedyne ich zalety. Więcej informacji znajdziecie w naszym newsie.

Trwające targi Gamescom 2014 w Kolonii to masa nowego gamingowego sprzętu. SteelSeries jest na wspomnianych targach bardzo aktywny i prezentuje swoje najnowsze urządzenia. Jednymi z nich są myszka oraz podkładka, które swoim wyglądem nawiązują do gry Heroes of the Storm.

Mysz Heroes of the Storm to przede wszystkim cenione rozwiązania znane z nagradzanej myszy Sensei [RAW] z podświetleniem LED, które zapewniają zabójczą precyzję. Wygląd gryzonia będzie dla fanów gry Heroes of the Storm wręcz olśniewający. Znakomitym rozwiązaniem jest także jasnoniebieskie podświetlenie znajdujące się w 3 strefach myszy.

SteelSeries Heroes of the Storm

Świetny design to nie wszystko. Mysz posiada wysokiej jakości sensor laserowy i CPI z zakresem 1 – 5 700. Są również wytrzymałe przełączniki. Komfort użytkowania zapewnią ślizgacze oferujące pewne i gładkie prowadzenie myszy oraz 2-metrowy, czarno-fioletowy przewód. Dodatkową zaletą jest fakt, że mysz stworzona jest zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych.

Zestaw będzie prezentował się jeszcze lepiej z podkładką SteelSeries QcK, która swoim motywem również nawiązuje do popularnej gry od studia Blizzard. Gwarantuje ona jeszcze większy komfort oraz precyzję działania gryzonia. Oba produkty pojawią się na rynku w tym roku.

SteelSeries Heroes of the Storm 2

Ceny:

Mysz StellSeries Heroes of the Storm - 290 zł

Podkładka SteelSeries QcK - 60 zł

blog comments powered by Disqus
Gamingowy Sprzęt Dla Fanów Gry Heroes of the Storm
Autor: Łukasz