PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1000 zł?

Profesjonalny Sprzęt dla Graczy od MIONIX - PGA 2015 - relacja z konferencji

Profesjonalny Sprzęt dla Graczy od MIONIX - PGA 2015 - relacja z konferencji

Na tegorocznych targach PGA 2015 pojawił się nowy producent sprzętu dla graczy - MIONIX. W swoje portfolio zaprezentował na specjalnej konferencji, która odbyła zaraz po PGA 2015. W ofercie MIONIX znajduje się sprzęt klasy Premium w postaci - myszek, klawiatur, podkładek pod myszki oraz słuchawek. Zobacz naszą prezentację wybranych urządzeń.

Myszka dla graczy - MIONIX Avior

Mionix Avior 8200 wyposażona została w system konfiguracji oświetlenia LED i efektów świetlnych, dzięki czemu gracz można dopasować wygląd myszki do własnych preferencji. 

32-bitowy procesor ARM zasila sensor o rozdzielczości 8200 DPI, zapewniając niezwykle precyzyjne i dynamiczne doświadczenia podczas gier, co czyni NAOS 8200 jedynym słusznym wyborem nawet wśród najbardziej wymagających graczy.

MIONIX AVIOR 8200

Myszka dla graczy - MIONIX Castor

Mionix Castor - optyczna mysz przewodowa dla graczy. CASTOR została wyposażona w 6 przycisków oraz wielokolorowe podświetlenie, obudowa natomiast została zaprojektowana z myślą o praworęcznych graczach ze wzmocnionym gumowym uchwytem oraz specjalnymi żłobieniami na mały oraz serdeczny palec. Mysz posiada specjalne żłobienia na mały i serdeczny palec co sprawia, że bardzo łatwo się ją trzyma i podnosi. Stworzony specjalnie z myślą o graczach sensor optyczny PMW-3310 charakteryzuje się brakiem pozytywnej oraz negatywnej akceleracji sprzętowej, oferuje niesamowitą dokładność, płynne śledzenie i maksymalną prędkość powyżej 5,45 m/s (215 cali/s) aż do 10 000 DPI.

Mionix Castor

Klawiatura dla graczy - MIONIX Zinbal

Klawiatura mechaniczna Mionix Zibal 60 została wyposażona w liniowe przełączniki mechaniczne Cherry MX Black dające miłe odczucia z każdego uderzenia klawisza. Wielopoziomowy system podświetlania w połączeniu z rozpoznawaniem sześciu dowolnych klawiszy jednocześnie, sprawiają, że jest chętnie kupowana przez progamerów. Dodatkowo Zibal 60 oferuje funkcje smart, które obejmują hub z 2 portami USB 2.0, gniazda audio i przyciski sterowania multimediami, pozwalające na pełną integrację z komputerem.

Mionix Zibal 60

Słuchawki dla graczy - MIONIX Nash

Mionix NASH 20 to analogowy zestaw słuchawkowy stereo dedykowany do gier. Muszle słuchawki są w pełni regulowane. Zbudowane z piankowej poduszki gwarantują komfort podczas długiego grania. Mikrofonu można wyciszać za pomocą podnoszenia jego ramienia. Kontrola głośności znajduje się na muszli słuchawki.

Mionix NASH 20

Myszka dla graczy - MIONIX Naos

Ergonomiczna myszka dla graczy Mionix Naos została wielokrotnie nagradzana za swój kształt. W myszce można w dowolny sposób skonfigurować oświetlenia LED i efekty świetlne. 32-bitowy procesor ARM zasila sensor o rozdzielczości 8200 DPI, gwarantuje precyzje podczas gier, 

MIONIX NAOS

Cena słuchawek Mionix Naos |► 
 

---------------------------------------------------------------------
Przydatne linki

blog comments powered by Disqus
Profesjonalny Sprzęt dla Graczy od MIONIX - PGA 2015 - relacja z konferencji