PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Czy da się wymienić kartę graficzną w laptopie? Sprawdziliśmy to!

Acer Aspire V Nitro - Seria Wydajnych Notebooków

Acer Aspire V Nitro - Seria Wydajnych Notebooków

Aspire V Nitro to nowa seria notebooków od firmy Acer, które cechuje się przede wszystkim sporą wydajnością. Dostępne są w wersjach z 15 i 17-calowymi ekranami. Urządzenie te mogą być źródłem rozrywki i zarazem efektywnym narzędziem pracy. W naszym newsie znajdziecie o nich więcej informacji.

Aspire V Nitro to świetnie wyglądające notebooki o sporych możliwościach. Wyróżniają się ostrymi krawędziami i smukłą konstrukcją o grubości poniżej 2,5 cm. Seria Aspire V Nitro oferuje pełną numeryczną klawiaturę z charakterystycznym czerwonym podświetleniem. Przyda się to osobom, które korzystają z notebooka także o późnych porach.

Acer Aspire V Nitro to sprzęt bardzo wydajny. Producent zastosował tu procesory Intel Core czwartej generacji ze standardowym lub niskim napięciem zasilania. Nie zaniedbano także graficznego układu. Zależnie od modelu, mamy do dyspozycji kartę graficzną NVIDIA GeForce GT 840M, GTX 850M lub GTX 860M. Notebooki Acer Aspire V Nitro wyposażono w dwie anteny bezprzewodowe. Gwarantuje to dwa razy szybsze przesyłanie danych niż w rozwiązaniach tradycyjnych.

Acer Aspire V Nitro

Seria Black Edition dodatkowo zapewnia ekskluzywny tryb CoolBoost, dzięki czemu szybkość wentylatora zwiększa się o 19%, a temperatura procesora spada o 11%

Omawiany notebooki nastawione są również na rozrywkę. Mamy tu cztery wbudowane głośniki, które skutecznie spotęgują wrażenia płynące ze słuchania muzyki, grania czy oglądania filmów. 15 lub 17-calowe ekrany wykonano w technologii w technologii Full HD IPS. Dzięki temu obraz jest szczegółowy oraz realistyczny. Technologia In-Plane Switching zapewnia szeroki kąt widzenia, a ComfyView ogranicza zmęczenie wzroku i podnosi komfort oglądania.

Acer Aspire V Nitro 2

Seria Acer Aspire V Nitro to także szereg funkcji dodatkowych. Mowa tu np. o opcjonalnym napędzie Blu-Ray, napędzie M-Disk lub ich połączeniu. Nasze dane zapiszemy natomiast na pojemnym dysku twardym, który ma 3 TB. Jeżeli zależy nam na szybkości, to jest także możliwość skorzystania z opcjonalnego dysku SSD o pojemności 256GB.

Notebooki pojawią się na rynku we wrześniu. Cena wyjściowa dla najtańszego modelu z ekranem 15-calowym będzie wynosiła 2999 PLN oraz 3499 PLN dla wersji 17-calowej. Modele z serii Black Edition będą dostępne w cenach od 3799 PLN za wersję 15” i 3999 PLN za model 17”.

blog comments powered by Disqus
Acer Aspire V Nitro - Seria Wydajnych Notebooków