PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
MSI GT76 Titan - Pierwsze wrażenia z premiery flagowego notebooka MSI dla graczy

Lenovo Y70 Touch - Doskonała Wydajność Oraz Dotykowy Ekran

Lenovo Y70 Touch - Doskonała Wydajność Oraz Dotykowy Ekran

Firma Lenovo jest bardzo aktywna na targach IFA 2014 w Berlinie i wprowadza kolejne nowości. Jedną z nich jest gamingowy notebook Lenovo Y70 Touch, który wyróżnia się bardzo wydajnymi podzespołami oraz dotykowym ekranem. Przeczytajcie naszego newsa i dowiedzcie się o nim więcej.

Notebooki dla graczy muszą być bardzo wydajne oraz dobrze skonstruowane. Plusem będą tu także jakieś innowacyjne rozwiązania. Takim urządzeniem jest laptop Lenovo Y70 Touch, który został zaprezentowany przez Lenovo na trwających targach IFA 2014 w Berlinie.

Urządzenie wyróżnia się znakomity 17,3-calowym wyświetlaczem IPS w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Świetnie odwzorowane, żywe kolory, wysoki kontrast czy szerokie kąty widzenia, to jego główne zalety.

Lenovo IdeaPad Y70

Jeżeli chodzi o wydajność, to najlepsza konfiguracja notebooka, będzie wyposażona w procesor Intel Core i7-4710HQ oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 860M z 4-gigabajtową pamięcią własną typu GDDR5. Takie podzespoły zagwarantują bardzo wysokie osiągi notebooka. W obudowie może znaleźć się maksymalnie 16 GB pamięci operacyjnej RAM DDR3L, a nasze dane zapiszemy na hybrydowym dysku o pojemności jednego terabajta z 8-gigabajtowym SSD lub na szybkim dysku SSD o pojemności maksymalnie 512 GB.

Multimedialność urządzenia podnoszą głośniki stereo JBL oraz 3.0W subwoofer z systemem dźwięku Dolby Advanced Audio v2. Są też wszystkie najważniejsza złącza, czytnik kart pamięci cztery w jednym, Bluetooth 4.0 czy dwuzakresowa karta sieciowa. Jak na swoje możliwości, Lenovo Y70 Touch jest także smukły oraz ergonomiczny.

blog comments powered by Disqus
Lenovo Y70 Touch - Doskonała Wydajność Oraz Dotykowy Ekran