PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Solidny Plecak Dla Fotografa

Solidny Plecak Dla Fotografa

Profesjonalny sprzęt fotograficzny jest zazwyczaj dość drogi. Fotografowie często też muszą odwiedzać różne miejsca. Jak odpowiednio zabezpieczyć swoje urządzenia? Najlepiej solidnym plecakiem dedykowanym sprzętowi foto. Takim modelem jest np. Tamrac Mirage 6, o którym mowa w poniższym newsie.

Tamrac Mirage 6 to świetny plecak dla każdego fotografa, który chce zadbać o swój aparat oraz inne urządzenia foto. Plecak został wyposażony w podwójny system dostępu do wnętrza. Skutkuje to tym, że szybko i sprawnie dostaniemy się do jego zawartości. Drugą możliwość dostępu do aparatu, oferuje przednia kieszeń plecaka.

Tamrac Mirage 6

Wnętrze plecaka jest bardzo wszechstronne, co niewątpliwie jest sporą zaletą. Zmieścimy tam lustrzankę cyfrową z dołączonym obiektywem o długości 12 cm, 2-3 dodatkowe obiektywy, lampę, akcesoria, a nawet tablet.

Genius GX-Gaming GB-1581 - niekonwencjonalny plecak dla miłośników elektroniki

Zaletą jest także system QuickClip. Rozwiązanie to daje nam możliwość błyskawicznego przymocowania małego statywu do plecaka, tak by stał się on integralną częścią bagażu. Jest także osłona przeciwdeszczowa.

Tamrac Mirage 6 2

Przy konstrukcji plecaka zwrócono dużą uwagę na komfort noszenia. W efekcie, zastosowane zostały specjalnie profilowane i wyściełane ramiączka oraz pas biodrowy, które zapewniają stabilność i komfort.

Wymiary plecaka:

  • Wymiary wewnętrzne komory górnej: 22 x 15 x 20 cm

  • Wymiary wewnętrzne komory dolnej: 25 x 15 x 23 cm

  • Wymiary zewnętrzne: 27 x 20 x 42 cm

  • Waga: 1106 g

Cena - 559 zł

blog comments powered by Disqus
Solidny Plecak Dla Fotografa