PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Profesjonalnych kamer samochodowych

Mio Combo 5107 LM - Jedź, Nawiguj i Nagrywaj

Mio Combo 5107 LM - Jedź, Nawiguj i Nagrywaj

Mio Combo 5107 LM to pierwsze urządzenie w ofercie marki Mio, które łączy w sobie funkcjonalności nawigacji GPS oraz wideorejestratora samochodowego. W efekcie, uzyskujemy precyzyjną i funkcjonalną nawigację, a także możliwość nagrywania naszej trasy w jakości HD. Więcej informacji o tym ciekawym urządzeniu znajdziecie w poniższym newsie.

Jedź, nawiguj i nagrywaj - tak pokrótce można określić główne funkcjonalności urządzenia Mio Combo 5107 LM. Ma ono bowiem wszystkie najważniejsze cechy znane z nawigacji serii Spirit, a jednocześnie pozwoli rejestrować podróż w jakości HD. Wymiary urządzenia nie przekraczają tych standardowych, a czytelny ekran ma 5 cali i jest dotykowy.

Jeżeli chodzi o tryb pracy jako nawigacja, to warto wspomnieć o dostępności aż 44 map krajów Europy – w tym także Polski. Mapy są bezpłatne i bezterminowe w aktualizacji, tak samo zresztą jak baza fotoradarów.

Mio Combo 5107 LM daje nam sporo przydatnych podczas jazdy funkcji. Warto tu np. wspomnieć o ciekawym LearnMe Pro, które polega na tym, że urządzenie rozpoznaje nasz styl poruszania się samochodem i proponuje trasy dopasowane indywidualnie, pod nas. Jest tu także asystent pasa ruchu i parkowania, trójwymiarowy podgląd skrzyżowań i planowanie podróży poprzez punkty pośrednie.

Mio Combo 5107 LM

W łatwy i płynny sposób, możemy przełączyć do zarządzania urządzeniem jako wideorejestrator. Obsługa kamery również odbywa się za pomocą ekranu dotykowego. Oczywiście, Mio Combo 5107 LM ma możliwość nagrywania w tle i nie zakłócania pracy jako nawigacja.

Możliwości urządzenia rozszerza program MiVue Manager, w którym prześledzimy naszą trasę, a także będziemy mieli wgląd do takich informacji jak prędkość w danym momencie jazdy, kierunek czy pozycja pojazdu. Możemy więc dokładnie przeanalizować naszą jazdę i ewentualnie poznać popełniane przez nas błędy. Funkcja ta przyda się szczególnie świeżym kierowcom.

Należy wspomnieć, że filmy rejestrowane są w jakości HD 720p, a kąt widzenia obiektywu wynosi 120 stopni. Jest także trzyosiowy czujnik wstrząsów.

Mio Combo 5107 LM pojawi się sprzedaży już we wrześniu, a kosztować będzie 699 zł.

blog comments powered by Disqus
Mio Combo 5107 LM - Jedź, Nawiguj i Nagrywaj
Autor: Łukasz