PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wakacje od RAT z Orange

Motorola Moto G Plus Zagościła na Polskim Rynku!

Motorola Moto G Plus Zagościła na Polskim Rynku!

Kilka dni temu odbyła się oficjalna prezentacja modelu Moto G Plus w Warszawskim Teatro Cubano! Nie po raz pierwszy Lenovo udowodniło nam, że można stworzyć urządzenie dobre pod względem wydajności, designu oraz ceny. Czym jeszcze zaskoczy nas kontynuator serii Moto G? Sprawdźmy to!

Cala seria Moto G cieszy się w naszym kraju nie małym wzięciem! Polscy wielbiciele "sprytnych telefonów", szybko polubili modele pochodzące jeszcze od byłego właściciela marki za sprawą niemalże idealnego stosunku jakości do ceny. Jednak to za sprawą Lenovo udało się wznieść markę Moto na wyżyny popularności, czego dowodem jest nadzwyczajna sprzedaż modułów do urządzeń z serii Moto Z.

idealnie zaprojektowany dla każdego

Czy to samo będzie dotyczyło modelu Moto G5 Plus? Niewątpliwie, gdyż nowe urządzenie może pochwalić się wysoką funkcjonalnością, nadzwyczajną wydajnością, designem oraz atrakcyjnymi akcesoriami w różnej postaci! Pytanie tylko, co dokładnie znajdziemy we wnętrzu omawianej dzisiaj słuchawki? Tu będzie miłe zaskoczenie, bowiem producent postanowił wyposażyć swój telefon w znakomity aparat fotograficzny o rozdzielczości 12 mpix, którego główną cechą jest funkcja Dual Autofocus Pixels

najładniejszy w swojej klasie

To jeszcze nie wszystko, ponieważ Lenovo nie zapomniało wyposażyć swojej najnowszej słuchawki z serii Moto G w znakomitej jakości i o niezwykłej czułości czytnik linii papilarnych! Co ciekawe, ów czytnik spełnia także funkcje nawigacyjne w aplikacjach, a także może posłużyć nam jako narzędzie do autoryzacji płatności online. Co jeszcze może nam zaoferować Moto G Plus? Pod maską tego urządzenia znajdziemy procesor Snapdragon 625 w połączeniu z 3 GB RAM i Androidem 7.0 Nougat.

najmocniejsza bateria na rynku

Model ten zostanie z pewnością doceniony przez osoby ceniące sobie czas, gdyż ładowanie telefonu przy baterii o pojemności 3000 mAh i funkcji szybkiego ładowania, będzie bezstresowe, a problem rozładowania ogniwa nie będzie tak mocno doskwierał jak nam by się mogło wydawać. Jak podaje producent, wystarczy jedynie 15 minut ładowania by smartfon przetrwał kolejne 6 godzin pracy! Ostatnim ciekawym elementem tegoż modelu są unikatowe na swój sposób funkcje. Otóż, jeżeli pragniecie przykładowo sprawdzić aktualne powiadomienia to możecie zrobić to przy pomocy gestu ręką wykonanego nad samą matrycą ekranu. Uruchomi to funkcję Moto Display.

moto g5 plus niedoścignione

W taki też sposób możemy również obsługiwać odtwarzacz muzyczny. Co więcej, przy podwójnym skręcie nadgarstka możemy uruchomić aparat, gestem przypominającym siekanie możemy włączyć latarkę! Przyznacie, że Lenovo naprawdę się postarało, ale to nie koniec pozytywnych zaskoczeń, ponieważ nie wspomniałem jeszcze o cenie. Jak podaje producent, ta ma oscylować na granicy 1299 złotych! Próżno szukać czegoś lepszego w podobnej kwocie. Kiedy będzie można go kupić? Jak wspomina producent, Motorola Moto G Plus trafi na sklepowe pułki już za dwa tygodnie. Co o tym sądzicie? Zapraszam do komentowania, odwiedzenia forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Motorola Moto G Plus Zagościła na Polskim Rynku!