PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Ekskluzywne lodówki do 2500 zł |TOP 10|

Słuchawki Samsung Level w Sierpniu Dużo Tańsze

Słuchawki Samsung Level w Sierpniu Dużo Tańsze

Słuchawki z serii Samsung Level cechują się niezwykle wysoką jakością wykonania oraz zdumiewającym dźwiękiem. Kierowane są do najbardziej wymagających użytkowników. Samsung wprowadził właśnie promocję, która trwa do końca sierpnia. Oznacza ona obniżone ceny słuchawek z rodziny Level. Przeczytajcie naszego newsa i dowiedzcie się więcej o tej akcji.

Seria Level od firmy Samsung, to trzy modele słuchawek, które kierowane są do różnych osób. W jej skład wchodzą modele Level Over, Level On oraz Level In.

Samsung Level Over to słuchawki wokółuszne, które są flagowym modelem z serii Level. Wyróżniają się najwyższą jakością dźwięku HD oraz są niezwykle komfortowe podczas użytkowania. Zastosowano w nich hybrydowe aktywne tłumienie hałasu, dotykowy panel sterujący czy moduł Bluetooth.

level_over

Następne są słuchawki nauszne Samsung Level On, które przenoszą pełen zakres naturalnych i wyraźnych tonów. Wszelkie szumy czy zakłócenie, redukuje 40-milimetrowa dwuwarstwowa membrana.

Level_on

Jeżeli szukacie mniejszych słuchawek, najlepiej dokanałowych, to modelem dla Was będzie Samsung Level In. Są one lekkie, wygodne, ale zarazem wytrzymałe. Zapewniają dźwięk najwyższych lotów. Mają zestaw trójdrożnych głośników o dużej mocy, zapewniających głębokie basy.

level_in

Promocja na produkty Samsung Level potrwa od 19 sierpnia do 31 sierpnia. Poniżej promocyjne ceny:

Samsung Level Over cena obniżona z 1399 zł na 999 zł

Samsung Level On cena obniżona z 799 zł na 599 zł

Samsung Level In cena obniżona z 599 zł na 399 zł

Jak widać, ceny słuchawek Samsung Level znacząco poszły w dół. Warto więc skorzystać z promocji i zakupić je taniej. Słuchawki są dostępne w promocyjnych cenach we wszystkich sklepach prowadzących sprzedaż urządzeń z rodziny Samsung Level.

blog comments powered by Disqus
Słuchawki Samsung Level w Sierpniu Dużo Tańsze