PODPOWIEDZI:

KAZAM TV 4.5 - Smartfon z Telewizją Już Dostępny

KAZAM TV 4.5 - Smartfon z Telewizją Już Dostępny

KAZAM TV 4.5 to bardzo ciekawy smartfon dla osób, które nie chcą na dłużej rozstawać się z telewizją. Ma on bowiem wbudowany tuner DVB-T, który umożliwia odbiór naziemnej telewizji cyfrowej. Na naszym rynku pojawiło się już kilka miejsc, w których można nabyć ten model.

KAZAM TV 4.5 to innowacyjny smartfon, który umożliwia odbiór telewizji cyfrowej. Przyda się gdy jesteśmy poza domem, a w TV leci ulubiony program serial czy mecz. Trzeba również zaznaczyć, że zastosowany tu tuner DVB-T nie wpływa w większym stopniu na wymiary telefonu - pozostaje on bowiem smukły i bardzo poręczny.

KAZAM TV 4.5 - Smartfon Z Telewizją Cyfrową

Atutem jest także multimedialność tego smartfona. Oferuje on między innymi aparat 5 Mpix, wydajny czterordzeniowy procesor, obsługę dwóch kart SIM, ekran 4.5” z matrycą IPS oraz system operacyjny Android 4.4, zapewniający dostęp do całej masy ciekawych aplikacji oraz gier.

KAZAM_TV_4.5_1

KAZAM TV 4.5 coraz śmielej pojawia się w sklepach. Od września będzie dostępny w sklepie internetowym sferis.pl, a od kilku dni można nabyć go w salonach sieci Plus w taryfie Mix.

Warto dodać, że we wspomnianej taryfie najtańszą opcją jest zakup telefonu za jedyne 3 zł przy 24 doładowaniach. Cena detaliczna telefonu wynosi około 599 zł.

blog comments powered by Disqus
KAZAM TV 4.5 - Smartfon z Telewizją Już Dostępny