PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaka tania kosa spalinowa?

Maxell KUMA - Słuchawki Dla Wymagających

Maxell KUMA - Słuchawki Dla Wymagających

Poszukujesz bardzo dobrych słuchawek za niewielkie pieniądze? Bądź chcesz od czasu do czasu posłuchać tego samego utworu z np. Bratem, kolegą? Te słuchawki są dobrym rozwiązaniem, staranne wykonanie i technologia na pewno Cię zadowolą!

Najnowsze słuchawki firmy Maxell charakteryzują się świetnym wyglądem, doskonałym wykonaniem oraz możliwością współdzielenia słuchanej muzyki z drugą osobą.

Urządzenie zostanie wyposażone w dwa głośniki neodymowe charakteryzujące się pasmem przenoszenia zawartym pomiędzy 20Hz a 20kHz oraz czułością na poziomie 108dB.

Słuchawki zostaną wyposażone w dwa gniazda jack 3,5mm - po jednym w każdej słuchawce. Jeden z portów służy do połączenia słuchawek z odtwarzaczem MP3 lub telefonem, a drugi do kolejnej pary słuchawek . Dzięki opcji "Share" zostanie umożliwione współdzielenie słuchanej muzyki z drugą osobą.

Słuchawki ukażą się w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-czerwonej i biało-czerwonej.

KUMA_Czarne

KUMA_Headphone

Dokładna cena to 199 zł, a przy zakupie otrzymamy gwarancje 24 miesiące i przewód o długości 120 cm, który wyposażony został w gniazdo na mikrofon i przycisk do regulacji głośności.

Specyfikacja:

Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz

Czułość: 108dB

Głośniki: 40mm – neodymowe magnesy

Impedancja: 32om

Długość kabla: 1.2m

Balans kanału: <4dB

blog comments powered by Disqus
Maxell KUMA - Słuchawki Dla Wymagających