PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najmocniejsze karty graficzne do gier |TOP 5|

Rekord podkręcania na płycie głównej GIGABYTE Z77X-UD3H oraz procesorze Ivy Bridge

Rekord podkręcania na płycie głównej GIGABYTE Z77X-UD3H oraz procesorze Ivy Bridge

To był jeden z najcięższych miesięcy dla overclockerów z całego świata – mieli bowiem w rękach najnowsze rozwiązania Intela, jednak ze względu na ograniczenia producenta nie mogli publikować swoich osiągnięć. Teraz, kiedy NDA zostało już zniesione, posypały się znakomite wyniki! Wraz z nową platformą Intel przekazał overclockerom również inne potężne narzędzie – procesor o nazwie kodowej Ivy Bridge.

Obecnie możemy odczuć dopiero przedsmak tego, co będzie się wykręcało w najbliższym czasie. Ponieważ Intelowi udało się znaleźć przyczynę i praktycznie wyeliminować zjawisko tzw. „cold buga” otrzymaliśmy jedną z najwydajniejszych platform w historii, która pozwoli na podniesienie częstotliwości do 7 GHz.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować użytkownikowi Youngpro, który wykręcił kilka spektakularnych rekordów wykorzystując pojedynczą kartę graficzną w testach 3DMARK05, Wprime 32M i 1024M. Rekordy padły na płycie głównej GIGABYTE Z77X-UD3H i 797OC GPU.

GIGABYTE-Z77X-UD3H

Prace nad nowymi płytami głównymi rozpoczęły się ponad rok temu. W ich wyniku nowe konstrukcje GIGABYTE z serii 7 otrzymały zupełnie nowy, cyfrowy system zasilania sekcji PWM, który idealnie sprawdza się podczas podkręcania. Płyta Z77X-UD3H pracuje stabilnie nawet pod bardzo wysokim napięciem a także chłodzona ciekłym azotem. Oprócz tego konstrukcję wyposażono w kilka dodatkowych funkcji, które ułatwią podkręcanie. Ponadto płyta zachowuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie zarówno dla entuzjastów overclockingu jak i domowych użytkowników poszukujących najwyższej wydajności. Aby dowiedzieć się więcej o płytach głównych GIGABYTE z serii 7, odwiedź stronę internetową www.gigabyte.pl. Aby być na bierząco z nowościami śledź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/GIGABYTE.Poland.

blog comments powered by Disqus
Rekord podkręcania na płycie głównej GIGABYTE Z77X-UD3H oraz procesorze Ivy Bridge
Autor: Łukasz