PODPOWIEDZI:

NVIDIA wprowadza na rynek turbodoładowaną kartę graficzną GeForce GTX 650 Ti

NVIDIA wprowadza na rynek turbodoładowaną kartę graficzną GeForce GTX 650 Ti

W dniu dzisiejszym miała miejsce premiera najnowszych układów graficznych Nvidii z rodziny Keplerów. Mowa o konstrukcjach GTX650 Ti. Karty te, są już dostępne w ofercie większości producentów. Mowa o konstrukcjach, ponieważ karta ta, dostępna jest w wersjach 1 jak i 2GB oraz poszczególni producenci zaprezentowali również swoje konstrukcje niereferencyjne - o podwyższonym taktowaniu GPU oraz pamięci.

Nvidia GTX 650 Ti jest serią kart kierowaną dla graczy z mniej zasobnym budżetem. Konstrukcja posiada bazowe taktowanie procesora 928MHz oraz efektywne taktowanie pamięci 5400MHz. Szyna pamięci jest dokładnie taka sama jak w przypadku GTX650 bez dodatku Ti i wynosi 128bit.

Karta poza dobrą wydajnością, ma również inne duże plusy: jest niewielka, oferuje wsparcie dla wszystkich najnowszych technologii Nvidii oraz nie jest wymagająca w kwestii poboru prądu. TDP karty zatrzymuje się na poziomie 110W.

Karty graficzne GeForce GTX 650 Ti są dostępne już dziś od wszystkich wiodących producentów w tym firm ASUS, EVGA, Gainward, KFA2 (Galaxy), Gigabyte, Inno3D, MSI, Palit, PNY, Point of View i Zotac a dodatkowo wybrani dostawcy kart będą oferować grę Assassin's Creed III firmy Ubisoft.

Ceny kart mają zaczynać się od 599zł.

asus

gigabyte1

gigabyte2

msi

palit

zotac 1

zotac2

blog comments powered by Disqus
NVIDIA wprowadza na rynek turbodoładowaną kartę graficzną GeForce GTX 650 Ti