PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Komputer czy laptop na prezent dla dziecka?

Nowe notebooki ASUSa z serii K – silne i stylowe

Nowe notebooki ASUSa z serii K – silne i stylowe

Nowe notebooki z serii K wprowadzają ekskluzywne funkcje do segmentu przystępnych cenowo komputerów przenośnych. Więcej użytkowników może cieszyć się atrakcyjnym designem i najnowszymi technologiami. Notebooki wyróżniają się aluminiowym wykończeniem, wytrzymałością oraz ekskluzywną technologią ulepszającą dźwięk SonicMaster Lite.

Nowe procesory 3-ciej generacji Intel Core oraz karty graficzne z serii NVIDIA GeForce 600 zapewniają płynne i szybkie działanie, natomiast opracowane przez firmę ASUS technologie Super Hybrid Engine II instant on, IceCool, i SuperBatt znacznie zwiększają komfort użytkowania. Nowe notebooki opierają się na koncepcji ASUS DNA - wyróżniają się eleganckim designem, zapewniają doskonały dźwięk, intuicyjną obsługę oraz dostęp do usług chmur obliczeniowych.

Notebooki z serii K wyróżniają się zupełnie nowym designem, w którym wykorzystano luksusowe, wytrzymalsze i przyjemniejsze w dotyku materiały. Są dostępne w kilku różnych kolorach, takich jak czerwony, niebieski, różowy, biały, czarny czy ciemny indygo. Wszystkie modele z serii K posiadają aluminiowe wykończenie, które zwiększa mobilność i wytrzymałość urządzeń.

Notebooki z serii K po raz pierwszy wykorzystują technologię ASUS SonicMaster Lite. Dzięki zastosowaniu większych komór głośników i wytrzymalszych materiałów, eliminowane są zbędne wibracje i zakłócenia, co z kolei przyczynia się do precyzyjniejszego przetwarzania dźwięku. SonicMaster Lite zwiększa zakres dźwięku, zapewnia głębokie brzmienie basów i podkreśla partie wokalne. Znacznie poprawia jakość muzyki, ścieżki dźwiękowych filmów i głosu podczas prowadzenia wideokonferencji.

Asus K55

Firma ASUS wyposażyła notebooki z serii K w procesory Intel Core 3-ciej generacji, w tym Core i7. Dzięki zastosowaniu nowej technologii, urządzenia oferują usprawnione działanie grafiki oraz doskonały multitasking. Nowe modele zapewniają dużo większą moc obliczeniową oraz sprawniejszą obsługę gier i multimediów dzięki karcie graficznej NVIDIA GeForce 600. Technologia ASUS Super Hybrid Engine II zapewnia przywracanie komputera ze stanu czuwania w ciągu zaledwie 2 sekund. Co więcej, komputer może pozostać w stanie uśpienia nawet przez dwa tygodnie.

Urządzenia z serii K wyposażono w całą serię ekskluzywnych funkcji i technologii opracowanych przez firmę ASUS. Rozwiązanie IceCool zmniejsza temperaturę oparć nadgarstków, zapewniając pełny komfort podczas pisania na klawiaturze. Technologia SuperBatt przedłuża długość pracy na baterii nawet trzykrotnie w porównaniu z normalnymi notebookami. Touchpad został powiększony, aby zapewnić bardziej precyzyjną kontrolę i możliwość korzystania z gestów. Stylowa klawiatura wyspowa została wzmocniona za pomocą bardziej elastycznych, a jednocześnie wytrzymalszych klawiszy. Takich możliwości nie oferują żadne inne urządzenia w tym segmencie rynkowym.

Model K55 jest dostępny w sprzedaży także pod nazwą R500, K75 - R700, a K95 – R900.

blog comments powered by Disqus
Nowe notebooki ASUSa z serii K – silne i stylowe
Autor: Łukasz