PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Lodówek do zabudowy dla wymagających

Firma Samsung Zmienia Rynek Zmywarek

Firma Samsung Zmienia Rynek Zmywarek

Wbrew pozorom, zmywarki to urządzenia, które istnieją już bardzo długo. Niestety na ich rynku nie ma dużej liczby innowacji, a przez to sporo modeli rozczarowuje użytkowników swoją precyzją czy wydajnością pracy. Przełom chce spowodować firma Samsung, która pracuje nad nowymi technologiami na rynku zmywarek.

Pierwszy model zmywarki szacuje się na rok 1805, czyli ponad 200 lat temu. Przełomowy był jednak rok 1886, kiedy niejaka Josephine Cochrane wynalazła urządzenie, będące inspiracją dla nowoczesnych modeli. Tamtejsze zmywarki były jednak bardzo proste w swej konstrukcji, ale jednocześnie drogie. Tylko bogaci ludzie byli w stanie nabyć wtedy zmywarkę. Dopiero lata 70 ubiegłego stulecia to wysyp zmywarek domowych.

Bez wątpienia zmywarki są w naszych domach bardzo przydatne, ale wiele modeli nie czyści naszych naczyń zbyt dokładnie. Czym jest to spowodowane? Wszystkie dostępne na rynku urządzenia bazują na tym samym mechanizmie, który wymaga ulepszeń. Krążąca w obiegu woda zmienia swoją temperaturę (zależnie od programu pracy) i za pomocą natrysku usuwa z powierzchni naczyń tłuszcz, brud i resztki jedzenia. Nawet bardzo popularne modele nie są jednak wystarczająco dokładnie i precyzyjne dla wielu użytkowników.

zmywarka

Już niedługo rynek zmywarek może zostać zrewolucjonizowany przez firmę Samsung, która ma tu nową technologię. Chodzi dokładniej o metodę mycia naczyń za pomocą "ściany wody", która wyprze powszechnie stosowane śmigło rozprowadzające wodę. Dzięki temu zmywanie może stać się precyzyjniejsze. Nie trzeba będzie też płukać naczyń przed załadowaniem ich do zmywarki. Już wkrótce do sklepów trafią pierwsze urządzenia z nową technologią od firmy Samsung.

Póki co, zajrzyjcie do podstrony, który odpowie na pytanie: jak kupić najlepszą zmywarkę?

blog comments powered by Disqus
Firma Samsung Zmienia Rynek Zmywarek