PODPOWIEDZI:

OnePlus 5T Wydajniejszy od iPhone X!

OnePlus 5T Wydajniejszy od iPhone X!

Wszechpotężny iPhone X został pokonany w teście wydajnościowym przez smartfon OnePlus 5T! Co ma w zanadrzu owe urządzenie z Chin, że udało mu się pokonać dotychczasowego faworyta pod względem wydajności? Sprawdźmy!

Wszyscy mogliśmy się spodziewać tego, że najnowsze dziecko Apple będzie obiektem porównawczym do innych flagowych słuchawek. Jak dotąd, na rynku nie było widać groźnego rywala iPhone'a X, który mógłby w większym stopniu zagrozić jego pozycji lidera w sferze osiąganej wydajności. Czar prysł wraz z pojawieniem się OnePlus 5T.

Najlepszy Aparat w Smartfonie

Porównywanie tak różnych smartfonów pod względem samych podzespołów jest rzeczą niezwykle mijającą się z celem. Jednak, inaczej jest już w kwestii osiąganych wyników pod względem samej wydajności, która świadczyć może nie tyle o zainstalowanych układach, a właśnie o niemalże idealnej optymalizacji telefonu. Wydawać by się mogło, że w takim przypadku wygrana powinna stać po stronie Apple... jest jednak z goła inaczej.

Największa Konkurencja Apple

W obydwu przypadkach mamy do czynienia ze świetną optymalizacją urządzeń i ciężko doszukiwać się jakichkolwiek uchybień w tej materii. Jeden z internetowych testów porównawczych pokazał, że to Chińczycy nieco bardziej się przyłożyli do pracy i efekty ujrzeć możemy na zamieszczonym nagraniu. Niezależnie czy będzie to duża ilość uruchomionych jednocześnie aplikacji, włączenie wymagającej gry, szybkość WiFi czy benchmark... wygrana będzie stała po stronie OnePlus 5T.

Porównanie Dwóch Najlepszych Smartfonów na Rynku

Czyżby Chińczycy pokazali po raz kolejny, że to ono teraz dyktują warunki? Otóż, nie do końca, bowiem w tej sprawie jest pewien haczyk. Czyżby OnePlus 5T leciał na wspomagaczach? Nie, to iPhone X ma problem z poprawnym zarządzeniem pamięcią RAM. Jest to w głównej mierze spowodowane błędem wynikającym z ostatniej aktualizacji iOS 11. Zatem, nie wykluczone jest nagłe poprawienie się kwestii wydajności nowego "jabłuszka". To jednak okaże się za jakiś czas. Tymczasem, jakie jest Wasze zdanie. Czy to Apple powinno dzierżyć tytuł twórcy najwydajniejszych słuchawek na rynku? Zapraszam do komentowania! 

blog comments powered by Disqus
OnePlus 5T Wydajniejszy od iPhone X!