PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Samsung Galaxy Fold - Urządzenie inne niż wszystkie!

Acer Liquid Jade i Acer Liquid Leap Dostępne w Europie

Acer Liquid Jade i Acer Liquid Leap Dostępne w Europie

Smartphone Liquid Jade o zaokrąglonych krawędziach oraz kolorowe opaski sportowe Liquid Leap zadebiutują w Europie podczas targów IFA. Smartphone wpadnie w oko osobą stawiającym na elegancję oraz wydajność. Głównym zadaniem zegarka będzie zarządzanie wszystkimi aspektami życia.

Acer Liquid Leap jest pierwszym urządzeniem Acera na rękę. Producent tworząc opaskę miał na uwadze przede wszystkim potrzeby użytkownika. Pierwszorzędnym zadaniem urządzenia będzie zarządzanie wszystkimi aspektami życia. Opaska przeznaczona jest w znaczącym stopniu dla osób którzy chcą lub muszą nieustannie być w kontakcie z innymi. Jednym z głównych aspektów zegarka jest funkcja do pomiaru dystansu i spalania kalorii. Opaska będzie wyposażona w ultra cienki, jedno calowy ekran, trwałą , gumową, hipoalergiczną bransoletkę dzięki której zegarek staje się wodoodporny.

Liquid Leap występuje w bogatej gamie kolorów: Moonstone White, Mineral Black, Aquamarine Green, Fragrant Pink oraz Vivid Orange.

Opaska_Acer_LiquidLeap_biala

Opaska_Acer_LiquidLeap_pomaranczowa

Acer Liquid Jade elegancki 5 calowy smartphone wyposażony w 5-calowy ekran HD obsługujący technologie IPS, Gorilla Glass 3 i Zero Air Gap, oraz aparat 13-MP. Podzespoły jakie zostały użyte to np: procesor 1.3GHz w czterech rdzeniach , 1gb ramu oraz 8gb pamięci(cała specyfikacja w tabeli poniżej)

Specyfikacja_Acer_Liquid_Jade

To wszystko zamknięte w stylowej zaokrąglonej obudowie. Liquid Jade wyposażony został w szklany ekran Smooth Touch który jest bezpośrednio przymocowany do panelu LCD. Smartphone pracuje na systemie Android 4.4 Oba urządzenia zostaną zaprezentowane na stoisku Acer (hala 12, stoisko 101) podczas targów IFA 2014 w Berlinie. Nie jest jeszcze znana data wprowadzenia urządzeń Acer Liquid Jade i Acer Liquid Leap na polski rynek.

Smartfon_Acer_Liquid_Jade_zielony

Smartfon_Acer_Liquid_Jade_bialy

blog comments powered by Disqus
Acer Liquid Jade i Acer Liquid Leap Dostępne w Europie