PODPOWIEDZI:

ipla na Windows Phone

ipla na Windows Phone

Na rynku pojawiła się aplikacja mobilna ipla dla systemu Windows Phone7. Użytkownicy telefonów z tym systemem, po bezpłatnym pobraniu aplikacji z Windows Phone Marketplace, mogą oglądać seriale telewizyjne, powtórki meczów sportowych, serwisy informacyjne i programy rozrywkowe. Tym samym z aplikacji ipla korzystać mogą już właściciele smartfonów z systemami Android, iOS, Symbian, MeeGo i Windows Phone.

Bezpłatna aplikacja umożliwia oglądanie poprzez sieć WiFi lub 3G treści telewizyjnych w modelu VOD. W ofercie dostępnych jest kilka tysięcy materiałów wideo, w tym seriale, kabarety, programy rozrywkowe, powtórki meczów i inne propozycje znane z takich stacji, jak Telewizja Polsat, TV Puls, TV4, Polsat Cafe, Polsat News, TV Biznes, Superstacja, Polsat Play, Polsat Sport. Treści można przeglądać po kategoriach, z użyciem wyszukiwarki lub segregować według ich popularności, aktualności czy historii oglądanych treści.

,,Windows Phone to system ceniony za jakość i który ma szansę zdobyć wkrótce mocną pozycję na rynku mobilnym. Przewiduje się, że w tym roku osiągnie ponadsześcioprocentowy udział w rynku. Dostrzegamy obszary o dużym potencjale i dlatego zdecydowaliśmy się przygotować aplikację także na ten mobilny system operacyjny'' – mówi Albert Szybiński, Dyrektor Produktu ipla.

telewizja w telefonie

W porównaniu z innymi wersjami mobilnymi ipla został zmieniony interface aplikacji, aby spełnić zalecenia Windows Phone 7 i firmy Microsoft. Ma to służyć zachowaniu intuicyjnej nawigacji, do której są przyzwyczajeni użytkownicy tego systemu. Aplikacja była testowana na modelach Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 710, LG Quantum i HTC 7 Mozart. W planach jest jej dalsza rozbudowa o kolejne funkcjonalności.

blog comments powered by Disqus
ipla na Windows Phone