PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze Premiery Gier Listopad 2019 - Death Stranding, Star Wars Jedi: Upadły Zakon, RDR 2

Techland wyda grę Age of Wonders III

Techland wyda grę Age of Wonders III

Age of Wonders III to długo oczekiwana kontynuacja znakomitej strategii. Rodzime wydawnictwo, Techland, będzie dystrybutorem tej gry. Gra pojawi się pod koniec marca, w wersji na PC, gra będzie zlokalizowana kinowo.

Od wydania poprzedniej części Age of Wonders minęło już wiele lat. Nic dziwnego że gracze na całym świecie niecierpliwie oczekują kontynuacji tej świetnej gry strategicznej.

Age of Wonders III

Techland postarał się o prawa do wydania gry na terenie Polski, dzięki wydawnictwo znów zasmakujemy strategii najwyższych lotów, w trybie turowym. Wydawnictwo obiecuje rozbudowany rozwój postaci, trzymającą w napięciu fabułę i świetny system walki.

„Jesteśmy podekscytowani faktem dołączenia do naszego planu wydawniczego tego tytułu. Age of Wonders to legendarna seria i wieści o jej wskrzeszeniu od dłuższego czasu rozgrzewają fora internetowe.”- komentuje Anna Jasińska, Brand Manager Wydawnictwa Techland. „Nowa odsłona to propozycja zarówno dla tych graczy, którzy dobrze znają serię, a także dla tych którzy zetkną się z nią po raz pierwszy. Age of Wonders III to solidny i bardzo rozbudowany tytuł. Fani tego gatunku będą zachwyceni.”– dodaje Jasińska.

Age of Wonders III

» Zobacz relację z PGA 2013!

Gra łączyć będzie strategię z gatunkiem cRPG, powalczymy o dominację nad światem. Do wyboru będą dwie strony konfliktu i 6 klas postaci, mapy mają być ogromne i pełne bohaterów niezależnych.

Age of Wonders III

System zarządzania rozgrywką ma być intuicyjny i w pełni trójwymiarowy. Dostępny będzie także edytor map, rozgrywkę prowadzić możemy w pojedynkę a także w trybie multiplayer.

Gra pojawi się już w marcu, do wyboru będzie wersja podstawowa i premium. Age of Empires III dostępne będzie na komputery PC, w polskiej wersji kinowej.

blog comments powered by Disqus
Techland wyda grę Age of Wonders III