PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Laptopy do 2500 zł - Niedrogie notebooki do biura i prostych gier |TOP 5|

Podsumowanie Tygodnia #5 - Sprzętowy EyeTracking, Podsumowanie Eventów 2014 i Spartan

Podsumowanie Tygodnia #5 - Sprzętowy EyeTracking,  Podsumowanie Eventów 2014 i Spartan

Jeżeli jesteście tu nowi, albo nie macie czasu zaglądać tutaj regularnie to nic straconego! Podsumowanie Tygodnia to cotygodniowe zestawienie najciekawszych filmów, artykułów i newsów które pojawiły się na stronie VideoTesty.pl. Zapraszamy na pierwsze podsumowanie w nowym roku :)

TESTY I RECENZJE

Zaczynamy od SteelSeries Siberia Raw Prism – Słuchawek dla graczy z niemalże legendarnej już serii Siberia. Czy odświeżona wersja nadal trzyma jakość poprzedników? Czy te słuchawki są w stanie łączyć w sobie wygodę, funkcjonalność, przyzwoity dźwięk i przede wszystkim – rozsądną cenę? Zapraszamy do Recenzji.

SteelSeries Siberia Raw Prism – Test Słuchawek dla Graczy

 

Następnie mamy dla was produkt firmy Rapoo – Klawiaturę V700, czyli najbardziej zaawansowany model z nowej serii dla graczy V-Pro. Czy wyposażona w przełączniki mechaniczne klawiatura gamingowa wypada pomyślnie w testach? Odpowiedź odnajdziecie w recenzji Marcina.

 

Rapo V700 – Test Klawiatury Mechanicznej

 

Gracie w MMORPG i 2 Przyciski na myszce to za mało? Próbowaliście zakupić coś bardziej profesjonalnego, ale 9 przycisków też was nie zadowala? Co więc powiecie na test myszki Hama uRage MMORPG – Soldinego Gryzonia z aż Osiemnastoma przyciskami gotowymi do przypisania pod wasze ulubione skille makra. Czy testowana myszka posiada jakieś wady? Wszystkiego dowiecie się z receznji.

 

Hama uRage MMORPG – Test Myszki z 18 Przyciskami

 

Po mocarnej myszcze-kombajnie do gamingu czas na sprzęt bardziej ergonomiczny i uniwersalny – Gigabyte Aire M93 ICE. Bezprzewodowa myszka wyposażona jest w zaawansowany sensor laserowy, który ponoć nie boi się żadnej powierzchni – nawet szkła czy błyszczących materiałów. Jakie wrażenia mamy po testach? Przekonajcie się sami!

 

Gigabyte Aire M93 ICE – Test Myszki Na Każdą Powierzchnię!

PORADNIKI

 

Czas na poradnik. Mamy dla was drugą część tutriala GIMPowego. Tym razem graficy-adepci zostaną nauczeni jak sprawnie wycinać elementy ze zdjęć. Jeżeli umiecie już skalować na podstawie poprzedniego filmu to pozostaje mi tylko zaprosić was na prezentowaną następną część.

 

Poradnik GIMPa #2

VIDEONEWS

 

No i klasycznie na koniec – 52 VideoNews. A w nim: Powrót PirateBaya, Wymagania GTA V na PC i prezentacja nowego modelu MacBooka. Co jeszcze ciekawego przygotował dla was Mateusz? Oglądnijcie i przekonajcie się sami :).

 

VideoNews #52

NEWSY

 

Czas na Newsy. W tym tygodniu moją uwagę przykuły:  

LG G Flex 2 – Najszybszy Wygięty Telefon

Alcatel OneTouch Watch

Microsoft Spartan – nowa przeglądarka MS

Podsumowanie Eventów Gamingowych w roku 2014

Sentry Eye Tracker – Śledzi twój wzrok podczas gry!

Portfele i Odzież Antyhakerska

PODSUMOWANIE

I to już wszystko w 5 odsłonie Podsumowania Tygodnia. Niedługo na naszym kanale pojawi się podsumowanie całego roku 2014 a już następną środę ponownie streszczę dla was miniony tydzień. Tymczasem trzymajcie się ciepło i do następnego razu!

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO

blog comments powered by Disqus
Podsumowanie Tygodnia #5 - Sprzętowy EyeTracking, Podsumowanie Eventów 2014 i Spartan