PODPOWIEDZI:

Samsung przedstawia nową generację swoich hitów: GALAXY Ace 2 i GALAXY mini 2

Samsung przedstawia nową generację swoich hitów: GALAXY Ace 2 i GALAXY mini 2

Samsung zapowiedział wprowadzenie na rynek dwóch nowych modeli z rodziny smartfonów GALAXY: GALAXY Ace 2 oraz GALAXY mini 2. Oba modele będą stopniowo wprowadzane do sprzedaży na całym świecie.

GALAXY Ace 2 i GALAXY mini 2, następcy popularnych modeli GALAXY Ace i GALAXY mini wprowadzonych na rynek w zeszłym roku, to idealne urządzenia dla użytkowników prowadzących aktywny tryb życia, ceniących indywidualizm.

„Telefony GALAXY Ace i GALAXY Mini, wprowadzone do sprzedaży w 2011 roku, odniosły ogromny sukces na światowym rynku. Dziś przedstawiamy GALAXY Ace 2 oraz GALAXY mini 2 z ulepszonymi funkcjami i większymi możliwościami — powiedział JK Shin, prezes działu IT & Mobile Communications w Samsung Electronics. — Mamy jeden cel: nadal tworzyć rozwiązania mobilne, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. To charakterystyczna cecha rodziny Samsung GALAXY, dzięki której marka cieszy się tak dużą popularnością wśród konsumentów z całego świata”.

Podwójna moc GALAXY Ace 2

GALAXY Ace 2, wyposażony w dwurdzeniowy procesor 800 MHz, oferuje pełną wielozadaniowość, szybkie przejścia między ekranami i doskonałą grafikę w najbardziej wymagających aplikacjach i grach dzięki wysokiej rozdzielczości ekranu 480x800. Łączność HSPA+ o szybkości pobierania do 14.4Mb/s zapewnia większy komfort przeglądania stron i szybkie pobieranie treści z minimalnymi opóźnieniami.

4 GB wbudowanej pamięci i czytnik kart microSD umożliwia łatwe przechowywanie i przenoszenie filmów, zdjęć oraz innych plików, a bateria o pojemności 1500 mAh pozwala na aktywną, wymagającą pracę mobilną.

galaxy ace 2

Ulepszone aplikacje w Samsung Hub i usługa ChatON gwarantują stały dostęp do treści lub serwisów społecznościowych, na których zależy użytkownikowi. W Music Hub o każdej porze dostępnych jest ponad 13 milionów utworów muzycznych, Game Hub oferuje użytkownikom najnowsze gry, a Social Hub pozwala na koordynację błyskawicznej komunikacji społecznościowej i poczty e-mail z pomocą jednej skrzynki odbiorczej.

Kompaktowy i modny GALAXY mini 2

Samsung GALAXY mini 2 oferuje dużą moc w cienkiej, kolorowej obudowie o grubości zaledwie 11,85 mm. Ekran dotykowy HVGA (320x480) o przekątnej 3.2 cala zapewnia wysoką jakość obrazu, i wygodę użytkowania w ruchu.

GALAXY mini 2 jest napędzany wydajnym procesorem 800 MHz, który gwarantuje komfortowe przeglądanie sieci i korzystanie z nawet wymagających aplikacji. Pojemność baterii zwiększona do 1300 mAh pozwala dłużej odtwarzać multimedia i prowadzić sesje czatu. 4 GB pamięci zapewniają dużo miejsca na filmy, muzykę i zdjęcia.

blog comments powered by Disqus
Samsung przedstawia nową generację swoich hitów: GALAXY Ace 2 i GALAXY mini 2