PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telefony i powerbanki w Promocji

ALCATEL ONETOUCH WATCH - Eleganckie i Funkcjonalne Smartwatche

ALCATEL ONETOUCH WATCH - Eleganckie i Funkcjonalne Smartwatche

Firma Alcatel również chce się liczyć na rynku inteligentnych zegarków i wprowadza serię ONETOUCH WATCH. Urządzenia te pomogą w monitorowaniu naszego trybu życia i będą idealnie współgrać z naszym smartfonem.

ALCATEL ONETOUCH WATCH to nowa seria inteligentnych zegarków, które można nabyć w wielu wersjach. Mowa np. o wersji sportowy dark red/volcano black, kobiecy all-white, klasyczny chrome/dark gray i elegancki metal-white.

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

Warto zaznaczyć, że zegarki wykonano między innymi z matowego chromu czy białej stali nierdzewnej. Skutkuje to wysoką wytrzymałością, a także eleganckim wyglądem.

Mocną stroną zegarków jest ich funkcjonalność. Mamy tu sporo czujników, takich jak pulsometr, akcelerometr, żyroskop, wysokościomierz oraz e-kompas. Możemy więc monitorować nasz sen czy aktywność fizyczną. Osoby dbające o swoje zdrowie i kondycję będą zachwycone.

GOCLEVER CHRONOS ECO - Ciekawy Smartwatch Od Goclever

Kolejnym atutem jest szeroka kompatybilność ze smartfonami. A co to nam właściwie daje? Smartwatch wyświetla na swoim ekranie powiadomienia, np. o połączeniach. Jeżeli zegarek zbytnio oddali się od telefonu, to poinformuje nas o tym poprzez wibracje. Ciekawa funkcja zabezpieczająca przed kradzieżami lub przydatna dla zapominalskich.

Pełna specyfikacja techniczna zegarków ALCATEL ONETOUCH WATCH:

blog comments powered by Disqus
ALCATEL ONETOUCH WATCH - Eleganckie i Funkcjonalne Smartwatche