PODPOWIEDZI:

GOCLEVER CHRONOS ECO - Ciekawy Smartwatch Od Goclever

GOCLEVER CHRONOS ECO - Ciekawy Smartwatch Od Goclever

GOCLEVER CHRONOS ECO to pierwszy smartwatch w ofercie firmy Goclever. Może on od razu zdobyć sporą popularność, gdyż cechuje się szerokimi możliwościami i całkiem przystępną ceną. W naszym newsie poznacie więcej szczegółów na temat debiutu firmy Goclever na rynku inteligentnych zegarków.

GOCLEVER CHRONOS ECO to nietuzinkowy smartwatch, który może pasować do zróżnicowanego ubioru. Idealnie współgra zarówno z garniturem, jak i sportowym ubiorem. SmartWatch jest bardzo lekki (36 g) i mierzy zaledwie 4,5 x 3,5 x 1,1 cm. Pasek jest czarny i niezwykle elegancki. Całość robi wrażenie.

GOCLEVER CHRONOS ECO 3

W zegarku zastosowano wysokiej klasy wyświetlacz Sharp Memory LCD. Dzięki niemu, wszystko jest czytelne nawet w pełnym słońcu. Ogromnym plusem jest to, że wbudowana bateria pozwala na pracę bez ładowania nawet przez 30 dni.

Smartwatch Za 5000 Dolarów, Czyli Złoty Apple Watch

Funkcjonalność i możliwości zegarka znacznie wzrastają, gdy sparujemy go z naszym smartfonem. Warto wspomnieć, że GOCLEVER CHRONOS ECO współpracuje ze smartfonami różnych producentów, wyposażonymi w systemy Android (4.4) oraz iOS. Informacje o nowych połączeniach, SMS-ach, e-mailach itp., szybko odczytamy na smartwatchu. Sterowanie muzyką czy aparatem naszego telefonu z poziomu zegarka od Goclever, to również żaden problem.

GOCLEVER CHRONOS ECO 2

Jeśli aktywnie żyjemy i lubimy sport, to GOCLEVER CHRONOS ECO stanie się jeszcze bardziej przydatny. Może on bowiem być dla nas osobistym asystentem treningowym. Dzięki wbudowanemu akcelerometrowi urządzenie może śledzić nasze postępy. Kolejnym atutem jest to, że sprzęt oferuje wodoodporność - można z nim nawet pływać.

GOCLEVER CHRONOS ECO jest już dostępny w sprzedaży i kosztuje 219 zł, co jest bardzo atrakcyjną ceną jak na jego możliwości i jakość wykonania.

GOCLEVER CHRONOS ECO

blog comments powered by Disqus
GOCLEVER CHRONOS ECO - Ciekawy Smartwatch Od Goclever