PODPOWIEDZI:

PS Vita TV - Moc Trzech Konsol W Jednym Urządzeniu

PS Vita TV - Moc Trzech Konsol W Jednym Urządzeniu

Sony PlayStatio Vita TV to miniaturowa konsola od Sony o sporych możliwościach, która obsługuje dwa pady DualShock3. Dzięki niej, PSX, PSP, PS Vita znajdziemy w jednym miejscu. Szakal miał okazję przyjrzeć się bliżej temu urządzeniu na targach IFA 2014. Zobaczcie to sami!

Sony PlayStatio Vita TV to niewielkie, ale bardzo wszechstronne urządzenie, które zostało wyposażone w złącza HDMI, USB 2.0 oraz LAN. Sieć WIFI pozwoli na połączenie się z platformą PS Network. Nasz człowiek na targach IFA 2014, czyli Szakal, miał okazję własnoręcznie sprawdzić, czym właściwie jest Sony PS Vita TV.

Uruchomienie gry jest banalnie proste i są na to dwa sposoby. Pierwszy to: wspomniana wyżej możliwość korzystania z usługi PS Network dzięki, której uruchomimy grę z naszej biblioteki. Drugim sposobem jest użycie wbudowanego wejścia na karty pamięci. Czyli podczepiamy kartę pamięci z grą i bez problemu cieszymy się rozrywką.

PS Vita TV

Konsolą cieszyć się mogą jedynie Japończycy. Urządzenie będzie miało premierę na tamtejszym rynku 14 listopada. Na ten moment nic nie wiadomo o premierze PS Vita TV dla pozostałych regionów. Uważa się, że wydanie tego urządzenia jedynie w Japonii jest rekompensatą za opóźnioną premierę PlayStation 4 w ich kraju.

Sony Xperia Z3 Compact - Kompaktowy Smartfon Z Targów IFA 2014

Dużym plusem jest możliwość streamowania mediów oraz aplikacji. Jeśli skorzystamy z funkcji Unlimited, jaką daje PS Vita TV, streamowanie internetowych treści, z muzyką, serialami oraz filmami będzie dziecinnie proste. Producent zapewnia, że na starcie urządzenie ma działać razem z takimi usługodawcami jak Hulu, SKY PerfecTV czy TSUTAYA TV. Dodatkowo sprzęt zostanie wyposażony w przeglądarkę internetową, skrzynkę mailową oraz aplikację do obsługi e-booków oraz nie zabraknie obsługi znanych z Vity aplikacji takich jak np: Facebook czy Twitter.

Drugim najmocniejszym plusem jest cena konsoli. W dniu premiery podstawowa wersja konsoli będzie kosztować około 100 dolarów (nie zawiera pada). W rozszerzonej wersji otrzymamy konsolę, kontroler i kartę pamięci o pojemności 8 GB za 150 dolarów.

PS_Vita_TV_2

Remote Play jest najlepszym, co mogło spotkać przenośną PS Vitę. Sony oficjalnie ogłosiło wsparcie dla tego rozwiązania, obejmujące wszystkie gry, jakie ukażą się w katalogu PS4. Vita TV również skorzysta ze spójnego ekosystemu. Dzięki temu będziemy w stanie przenieść obraz ze stacjonarnej konsoli w jakości 1080i, 720p oraz 450p na inny telewizor, niż ten, do którego podłączone będzie PlayStation 4.

Konsola zdobędzie uznanie u starszych graczy, którzy bez konieczności podłączenia PS One do telewizora będą mogli zagrać w swoje ulubione tytuły. Ci bardziej mobilni będą mogli przenieść rozgrywkę z salonu do sypialni. Każdy z nich zyska również dostęp do streamowanych mediów. To wszystko za stosunkowo niewielką cenę. PS Vita TV może być sporym hitem od firmy Sony.

blog comments powered by Disqus
PS Vita TV - Moc Trzech Konsol W Jednym Urządzeniu