PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Sony Xperia 5 - Czy warto kupić?

Filmy Dla Dorosłych Na Konsolach? Mamy Ciekawe Statystyki!

Filmy Dla Dorosłych Na Konsolach? Mamy Ciekawe Statystyki!

Strony z filmami dla dorosłych generują olbrzymi ruch w sieci. Było już mnóstwo statystyk dotyczących ich, ale ostatnio pojawiły się nowe, które tym razem odnoszą się do... posiadaczy konsol. Czy jesteście ciekawi, na których konsolach najczęściej ogląda się "kolorowe" strony? Jeżeli tak, to zajrzyjcie do naszego newsa!

Filmy dla dorosłych na konsolach? Okazuje się, że również te urządzenia często wykorzystywane są do odwiedzania tego typu stron. Serwis Pornhub, który zresztą jest jednym z popularniejszych z tej branży, dostarczył ciekawe statystyki.

Konsole nowej generacji murowanym hitem

Pokazują one, na których konsolach ludzie najczęściej odwiedzają tego typu treści. Zwycięzcą jest... Playstation 3! Ruch generowany przez tą konsolę to prawie 46%. Drugie miejsce to Xbox 360, który również zanotował dość wysoki wynik, bo dokładnie 41,4%. Trzecie miejsce już sporo traci do czołowej dwójki. Zajmuje je Nintendo Wii, zgarniając 6,4%.

konsole

Jak wynika ze statystyk, nie tylko stacjonarne konsole służą do oglądania filmów dla dorosłych. 4,5% zdobyła bowiem przenośna konsola PS Vita. Co ciekawe, nawet Nintendo 3DS załapało się do zestawieni,a z wynikiem 1,4%, a przecież jest ona raczej dedykowana młodszym użytkownikom czy okazjonalnym graczom.

Mimo, że przeglądanie stron www na wspomnianych wcześniej platformach, jest dużo mniej wygodne od robienia tego samego na PeCecie, to całkiem sporo osób używa ich do tego. Poniżej dwa wykresy, które przedstawił serwis Pornhub:

pornhub

pornhub 2

Ciekawe, który posiadacz Playstation 3 przyzna się, że sam zapracował na wysoki wynik swojej konsoli w tym aspekcie?:)

blog comments powered by Disqus
Filmy Dla Dorosłych Na Konsolach? Mamy Ciekawe Statystyki!