PODPOWIEDZI:

Samsung GALAXY Alpha Już W Przedsprzedaży

Samsung GALAXY Alpha Już W Przedsprzedaży

Samsung GALAXY Alpha to jedno z najnowszych dzieł firmy Samsung. Jest to świetnie wyglądający, bardzo funkcjonalny i multimedialny smartfon. Rozpoczęła się właśnie jego przedsprzedaż, a sporą niespodzianką jest inteligentny zegarek Gear 2 Neo, znajdujący się w zestawie ze smartfonem.

Samsung GALAXY Alpha to nowoczesny smartfon, który przykuwa uwagę swoim eleganckim i bardzo stylowym designem. Jest tu metalowa ramka, zaokrąglone i zgrabne rogi czy miękka tylna obudowa. Warto dodać, że urządzenie ma zaledwie 7mm grubości i jest jednym z najcieńszych na rynku.

Targi IFA 2014 Zbliżają Się Wielkimi Krokami

Mimo tak smukłej obudowy, telefon ma mocne podzespoły. Sporym atutem jest wyraźny wyświetlacz HD Super AMOLED o przekątnej 4,7 cala oraz nowoczesny aparat. Jest tu też cały szereg innowacyjnych funkcji, takich jak: tryb oszczędzania energii Ultra Power Saving Mode, S Health, czytnik linii papilarnych, tryb prywatny oraz możliwość współpracy z przełomowymi urządzeniami klasy wearable, czyli np. z zegarkiem Gear 2 Neo.

Samsung GALAXY Alpha

Wspomniany zegarek znajduje się zresztą w zestawie ze smartfonem GALAXY Alpha. Takie połączenie da nam olbrzymią funkcjonalność, która ułatwi codzienne życie. Ruszyła przedsprzedaż zestawu, a jego cena wynosi dokładnie 2699 zł. Oficjalna sprzedaż modelu GALAXY Alpha rozpocznie się już 26 września.

blog comments powered by Disqus
Samsung GALAXY Alpha Już W Przedsprzedaży