PODPOWIEDZI:

Targi IFA 2014 Zbliżają Się Wielkimi Krokami

Targi IFA 2014 Zbliżają Się Wielkimi Krokami

Targi IFA, które odbywają się w Berlinie to jedno z najważniejszych wydarzeń w roku dla każdego, kto interesuje się nowymi technologiami oraz nowoczesnym sprzętem. Również my będziemy mieli tam swoje człowieka. Chcecie dowiedzieć się kto nim będzie? Zapraszamy do poniższego materiału.

Targi IFA to jedne z największych na świecie targów elektroniki, które odbywają się w Berlinie. Jest to miejsce prezentacji wielu nowoczesnych urządzeń i rozwiązań technologicznych.

Zakres imprezy jest niezwykle szeroki. Obejmuje następujące urządzenia: telewizory, Blu-Ray, kino domowe, nagrywarki, wyświetlacze, sprzęt audio, profesjonalne urządzenia dla stacji radiowych i telewizyjnych, tablety, smartfony, fotografia cyfrowa, telekomunikacja, kable, anteny, urządzenia nadawcze i odbiorcze, systemy komputerowe i oprogramowanie do aplikacji multimedialnych, rozrywka i media informacyjne, gry, duży i mały sprzęt AGD, elektryczne systemy ogrzewania i wiele innych.

ifa 2

Targi IFA to również mnóstwo imprez towarzyszących i kongresów. Prawdziwa gratka dla osób, które interesują się branżą nowych technologii i najnowocześniejszego sprzętu.

VideoNews #40 - Wiedźmin 3, iPhone 6 i tańsze taxi

W naszej redakcji jest szczęśliwiec, który pojedzie na targi IFA 2014 i będzie je dla Was relacjonował. Jest nim Mateusz "Szakal" Skitek. Możecie więc liczyć na sporo materiałów z targów oraz na newsy dotyczące najciekawszych produktów. Śledźcie więc nasz portal i bądźcie na bieżąco z najnowszymi technologiami.

ifa

Czas trwania targów IFA 2014 w Berlinie: 05-10 09.2014

blog comments powered by Disqus
Targi IFA 2014 Zbliżają Się Wielkimi Krokami