PODPOWIEDZI:

Monitory Philips Jednym Z Hitów na Targach IFA 2014

Monitory Philips Jednym Z Hitów na Targach IFA 2014

Targi IFA 2014 już za kilka dni. Wiele firm mocno się na nie szykuje. Czasu nie będzie marnował Philips, który zamierza zaprezentować całą gamę nowoczesnych monitorów o różnych zastosowaniach. O jakie modele dokładnie chodzi? O tym, w naszym newsie.

Na początku warto wspomnieć o monitorach z nowym typem ekranu. Chodzi konkretnie o ekran SoftBlue z technologią anti blue light. Monitory z tego typu ekranem, nie będą męczyły naszego wzroku, gdyż ograniczają emisję światła niebieskiego. Warto dodać, że omawiana technologia nie wpływa negatywnie na odwzorowanie barw czy jakość obrazu.

Hitem mogą okazać się też monitory 4K, które Philips zamierza zaprezentować. Do tej pory, na rynku dostępny był 28-calowy model Ultra HD 4K. Na targach pojawią się konstrukcje 32- czy nawet 40-calowe.

Firma Philips nie zapomniała o zapalonych graczach. Spodoba im się bowiem monitor Philips 272G5DYEB z 27-calowym ekranem, technologią Nvidia G-Sync, częstotliwością odświeżania 144Hz czy szybkim czasem reakcji.

Model BDM4065UC_40_4K_mini

Znajdzie się też coś dla grafików. PHILIPS 272P4A jest bowiem monitorem stworzonym dla nich. Gwarantuje rozdzielczość 2560 x 1440 (Quad HD) na swoim 27-calowym ekranie. Oferuje także wsparcie dla Adobe RGB.

Jeżeli liczy się dla Was fantastyczny design, to bardzo ciekawą propozycją jest model Philips 275C5. Wyróżnia się on swoim stylowym i eleganckim wyglądem. Ma wbudowane głośniki, moduł Bluetooth czy funkcję Miracast.

To jeszcze nie koniec nowych urządzeń marki Philips, które ujrzą światło dzienne podczas targów IFA 2014 w Berlinie. Warto wspomnieć o monitorze panoramicznym Ultra Wide 21:9 o rozdzielczości 3440 x 1440 px, który nada się do pracy czy o sprzęcie typu Smart All-in-One, działającym w oparciu o popularny system Android.

Jeżeli będziecie na targach, to produkty marki Philips znajdziecie w hali 22.

blog comments powered by Disqus
Monitory Philips Jednym Z Hitów na Targach IFA 2014