PODPOWIEDZI:

Xiaomi Powiększa Swoje Portfolio - Czy Zagrozi Topowej Konkurencji?

Xiaomi Powiększa Swoje Portfolio - Czy Zagrozi Topowej Konkurencji?

Wrzesień powoli przemija, a wraz z nim zachwyt i podniecenie już nie tak pachnącymi świeżo rozpakowanym urządzeniem, jakim jest nowy iPhone 7 czy też Samsung Galaxy Note 7. O tych urządzeniach dowiedzieliśmy się już wystarczająco wiele i wydawać by się mogło, że nic nie jest w stanie zagrozić takim produktom, chyba że… Xiaomi wyciągnie przysłowiowego “asa” z rękawa!

Dotąd najświeższym flagowcem tego chińskiego producenta było Xiaomi Mi 5, które wciąż budzi respekt i uznanie inżynierów od Xiaomi. Jednakże, popremierze Note’a 7 oraz iPhone’a 7, wówczas najmocniejszy smartfon Chińczyków został zepchnięty na boczny tor, ale do czasu… kiedy firma zaprezentowała Xiaomi Mi 5S oraz Xiaomi Mi 5S Plus! Nikogo już nie powinno dziwić ani podobieństwo w nazewnictwie, ani w samym wyglądzie słuchawek. Cóż, jak to mówią… wzorować trzeba się na najlepszych! ;)

xiaomi mi 5s

Polecamy Tobie najtańszego smartfona, który może zaspokoić Twoje potrzeby!

Dobrze, oba urządzenia wręcz “biją” po naszych oczach kopią wzornictwa “zapożyczonego” od Apple, ale… kogo to obchodzi? Ludzie i tak to kupią. Dlaczego? Przede wszystkim z tego powodu, że smartfony od Xiaomi są wyjątkowo solidnie wykonane, wyposażone w porządne podzespoły, które w połączeniu z wyśmienicie zoptymalizowanym Androidem, sieją postrach wśród konkurencji z Korei oraz USA! Nie inaczej jest w przypadku tych dwóch słuchawek. Nie wierzycie? Sami spójrzcie…


xiaomi mi 5s #2
 

Podstawowy model czyli Xiaomi Mi 5S, został wyposażony w matrycę IPS 3D Touch Display o przekątnej 5.15 - cala i rozdzielczości Full HD. Jednostką zarządzającą całym zestawem jest procesor Snapdragon 821, wspierany przez 3 lub 4 GB RAM oraz 64 lub 128 GB ROM. Producent nie zapomniał tutaj o akumulatorze o pojemności 3200 mAh, NFC, Bluetooth, LTE, czytnik linii papilarnych oraz systemie Android 6.0 Marshmallow. Nie zapominajmy także o optyce od Sony, która może pochwalić się ponad ponad przeciętnymi możliwościami fotograficznymi. Główny obiektyw ma rozdzielczość 12 mpix. Niby niewiele, ale potrafi zachwycić!

xiaomi mi 5s plus

Nie wiesz jaki smartfon? Ten materiał rozwieje Twoje wątpliwości!
 

Co można powiedzieć o “Plusie”? Z pewnością ma większy, bo 5.7 - calowy ekran, akumulatorek o pojemności 3800 mAh oraz… podwójna matrycę aparatu fotograficznego! Pojedynczy obiektyw to aż 12 mpix rozdzielczości, co daje wiele do myślenia. Czy prócz tego Xiaomi Mi 5S Plus ma jeszcze coś do zaoferowania? Tak i będzie to… cena! Koszt zakupu tego modelu w Chinach to wydatek rzędu 1500 złotych plus podatek. Natomiast najdroższa opcja Xiaomi Mi 5S wyniesie ok. 1300 złotych plus wspomniane wcześniej opłaty podatkowe. Tak czy inaczej, tak mocarnego sprzętu nie zakupicie w tak okazyjnej cenie. Jesteście zainteresowani którymś z powyższych modeli? Napiszcie nam w komentarzach, co sądzicie na temat tych słuchawek. Nie zapomnijcie także odwiedzić naszego forum! ;)

blog comments powered by Disqus
Xiaomi Powiększa Swoje Portfolio - Czy Zagrozi Topowej Konkurencji?