PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Unia Europejska Przeciwko Słabym PeCetom

  • Dodano: 3 lata, 3 miesiące temu
  • Ocena: (1) (0)
Unia Europejska Przeciwko Słabym PeCetom

Na rynku jest masa zróżnicowanych zestawów komputerowych. Nie wszystkie pozwalają jednak na obsługę najnowszych gier czy programów. Unia Europejska chce bardziej doprecyzować możliwości danego PeCeta.

"Promocje" w marketach dotyczące zestawów komputerowych, to w większości przypadków zakup mocno nieopłacalny. Nie wszyscy jednak o tym wiedzą i często łapią się na takie reklamy.

W efekcie bywa tak, że nowy komputer może co najwyżej posłużyć jako maszyna do pisania czy urządzenie do internetu. Często jest tak z laptopami. Mamy więc masę niezadowolonych konsumentów, którzy chcieli PC do najnowszych gier, a go nie dostali.

Gotowe zestawy komputerowe - NIGDY WIĘCEJ!!

Unia Europejska chce zareagować na ten problem i wprowadzić konfigurację minimalną, która zapewniałaby użytkownika, że dany sprzęt poradzi sobie z najnowszymi grami.

Podstawą do określenia tej normy, ma być najpopularniejsza na europejskim rynku gra, zaoferowana przez europejskiego wydawcę w poprzednim kwartale. Mówi się nawet, że w pierwszej kolejności będzie to Wiedźmin 3.

Taka decyzja budzi jednak sporo kontrowersji, bo jak wyjaśnić, że dany PC radzi sobie z grą? Nawet słabiutki komputer może odpalić dany tytuł, ale co nam z tego, jak przyjdzie grać na najniższych rozdzielczościach i detalach?

Osobiście, mam dla Was inny, dobry pomysł. Zaglądnijcie na nasze forum technologiczne i poproście o złożenie czy zaproponowanie optymalnego zestawu komputerowego w danym budżecie. Wtedy unikniecie rozczarować i dobrze wydacie swoją kasę.


Planujesz Zakup Komputera?

Po co komu nowe standardy Unii Europejskiej, jak wystarczą Videotesty!

blog comments powered by Disqus
Unia Europejska Przeciwko Słabym PeCetom
Autor: Łukasz