PODPOWIEDZI:

ARCHOS Music Beany - Pomysłowy Gadżet Dla Lubiących Muzykę

ARCHOS Music Beany - Pomysłowy Gadżet Dla Lubiących Muzykę

ARCHOS Music Beany to nowe urządzenie na rynku, które jest połączeniem bezprzewodowych słuchawek i... czapki. Niby proste, a jakże genialne połączenie, które może umilić nam każdy spacer czy podróż, a dodatkowo ocieplić w zimniejsze dni.

Bezprzewodowe słuchanie muzyki to niewątpliwie fajna sprawa. Nikt nie lubi przecież poplątanych kabli. Firma ARCHOS poszła o krok dalej i połączyła bezprzewodowe słuchawki z fajnie wyglądającą czapką.

Mowa dokładnie o urządzenia, a raczej gadżecie, ARCHOS Music Beany. Sprawdzi się np. podczas joggingu, spacerów, czy w podróży oraz wszędzie tam, gdzie bez kabli będziemy chcieli posłuchać ulubionej muzyki.

ARCHOS Music Beany

Warto dodać, że ARCHOS Music Beany oferuje pełną kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami z systemem operacyjnym Android i iOS. Wykorzystywana jest tu technologia Bluetooth 2.0. Urządzenie ładuje się poprzez port microUSB, a na jednym ładowaniu możemy przez 8 godzin słuchać ulubionej muzyki. Czas pracy w trybie uśpienia to aż 60 godzin. Należy także wspomnieć, że przyłożono się do jakości generowanego dźwięku, by była ona odpowiednio wysoka.

ARCHOS Music Beany pojawi się w sprzedaży od października br. w sugerowanej cenie detalicznej 109 zł i w wielu wersjach kolorystycznych.

blog comments powered by Disqus
ARCHOS Music Beany - Pomysłowy Gadżet Dla Lubiących Muzykę