PODPOWIEDZI:

Nowe Produkty Audio Od Samsunga Na Targach IFA 2014

Nowe Produkty Audio Od Samsunga Na Targach IFA 2014

Firma Samsung dominuje w wielu branżach. Nie odpuszcza także urządzeń audio, które zwykle zaskakują swoim designem oraz możliwościami muzycznymi. Na zbliżających się targach IFA 2014, zaprezentowanych zostanie kilka nowych produktów i rozwiązań z tej branży. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się o co dokładnie chodzi.

Pierwszą nowością i zarazem bardzo ciekawym produktem jest soundbar HW-H7500/H7501, który wyróżnia się przede wszystkim swoją zakrzywioną konstrukcją. Dzięki niej, świetnie będzie współgrał z zakrzywionym telewizorem. Takie połączenie da znakomite wrażenia z użytkowania i niesamowicie spójny wygląd.

Targi IFA 2014 Zbliżają Się Wielkimi Krokami

Warto zaznaczyć, że soundbar ma szerokość zaledwie 42 mm i promień krzywizny odpowiadający krzywiźnie koła o promieniu 4,2 m – tak samo jak zakrzywione telewizory Samsung UHD 4K. Dzięki temu, będziemy wręcz otoczeni dźwiękiem najwyższej jakości. Urządzenie wykończono szczotkowanym aluminium, podkreślającym wyjątkowy charakter produktów Samsung.

Samsung HW-H7500

Oczywiście jakość dźwięku to jeden z priorytetów w omawianym modelu. Posiada on system audio 8.1, sporo technologii wpływających na jakość generowanego dźwięku oraz dwa dodatkowe głośniki po każdej stronie.

Kolejną nowością będzie filigranowy, ale równie świetnie grający głośnik Samsung M3. Działa on bezprzewodowo i jest przystępny cenowo. Jest również kompatybilny z systemem Multiroom.

Samsung M3

Oferowany przez głośnik M3 dźwięk, jest odpowiednio czysty i bardzo zrównoważony. Urządzenie idealnie wkomponuje się w małe pomieszczenia, wypełniając je znakomitym dźwiękiem.

m3

Warto również wspomnieć, że Samsung rozpoczął współpracę z serwisem Spotify. Połączona strategia obu przedsiębiorstw zostanie zaprezentowana na targach IFA 2014, które rozpoczną się już za kilka dni.

blog comments powered by Disqus
Nowe Produkty Audio Od Samsunga Na Targach IFA 2014