PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki tani router do 100 zł? |TOP 5|

FRITZ! podczas targów IFA 2014 - Sporo Nowości W Ofercie Firmy

FRITZ! podczas targów IFA 2014 - Sporo Nowości W Ofercie Firmy

Firma FRITZ! kojarzona jest głównie z solidnymi routerami i innymi rozwiązaniami dotyczącymi bezprzewodowej sieci. Również ta marka będzie na zbliżających się targach IFA 2014. Warto dowiedzieć się, czym planuje zaskoczyć swoich wizytatorów.

Marka Fritz regularnie poszerza ofertę swoich urządzeń, które zwykle dbają o wydajność bezprzewodowej sieci domowej. Są to bowiem głównie nowoczesne i bardzo szybkie routery czy wzmacniacze sygnału.

Targi IFA 2014 w Berlinie, które już za kilka dni się zaczynają, to świetna okazja dla wielu firm na prezentację swoich najnowszych systemów, technologii oraz oczywiście urządzeń.

Warto w skrócie prześledzić, czym marka Fritz będzie chciała zwrócić na siebie uwagę na targach IFA 2014:

  • 99 nowych ulepszeń: oprogramowanie FRITZ!OS 6.20

  • Nowy router FRITZ!Box: Turbodoładowana transmisja danych w różnorodnych typach połączeń

  • Telewizja kablowa w sieci domowej, na tabletach i smartfonach

  • Inteligentny ekspert od sieci bezprzewodowej: nowy FRITZ!WLAN Repeater z obsługą technologii Wireless AC

  • Gigabitowy adapter FRITZ!Powerline pracujący z prędkością 1200 Mbit/s

fritz na IFA

Router FRITZ!Box 3490, który pojawi się na IFA 2014, współpracuje z dowolnym typem łącza DSL oraz oferuje superszybkie połączenie z prędkościami przekraczającymi 100 Mbit/s. Dzięki temu, będzie on miał bardzo szerokie zastosowanie.

FRITZ!WLAN Repeater DVB-C to z kolei wzmacniacz sygnału, który pozwala udostępnić telewizję kablową w najodleglejszych częściach domu.

Aplikacja FRITZ!App TV daje natomiast możliwość odbioru dwóch kanałów jednocześnie na naszym smartfonie lub tablecie. Sieć domowa zyska więc na swojej funkcjonalności.

FRITZ!WLAN Repeater 1750E jest bardzo przydatnym urządzeniem, które oferuje wyższą przepustowość i większy zasięg sieci bezprzewodowej.

Na liście nowości jest także wzmianka o systemie operacyjnym routerów Fritz, czyli o FRITZ!OS 6.20. Będzie tu aż 99 nowych ulepszeń w dostępie do Internetu i korzystaniu z sieci domowej.

Hala 17 to miejsce, gdzie będzie można zobaczyć nowe produkty i rozwiązania FRITZ!.

blog comments powered by Disqus
FRITZ! podczas targów IFA 2014 - Sporo Nowości W Ofercie Firmy