PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Razer Phone 2 - nie dla każdego gracza

Targi IFA 2014 Coraz Bliżej, A Videotesty Już W Pociągu!

Targi IFA 2014 Coraz Bliżej, A Videotesty Już W Pociągu!

Targi IFA 2014, które odbywają się w Berlinie już jutro startują! Videotesty nie śpią i na pewno zjawią się na nich. Wysłaliśmy tam bowiem Szakala, który postara się o sporo ciekawych materiałów prosto z targów. Mamy już pierwsze zdjęcia z pociągu oraz zapowiedź! Zobaczcie sami, co i jak!

Targi IFA 2014 to przede wszystkim masa nowoczesnego sprzętu z wielu branż. Trwają one od 5 do 10 września i w tych dniach na pewno będzie się działo!

Nie mogliśmy przepuścić takiej imprezy i nie zjawić się na targach. Oczywiście wszystko po to, abyście mogli wiedzieć o targach wszystko i zobaczyć wiele ciekawych materiałów.

Naszym człowiekiem do zadań specjalnych na targach będzie Mateusz "Szakal" Skitek, który już nagrał ciekawą zapowiedź targów. Aktualnie, jedzie on już pociągiem i nie może doczekać się chwili, gdy będzie w Berlinie.

Możecie liczyć na wiele ciekawych materiałów - filmików, zdjęć - które będą regularnie pojawiały się na naszym portalu. Dzięki temu, zawsze będziecie na bieżąco z targami IFA 2014.

Szakal już w pociągu się rozkręca i robi zdjęcia. Zobaczcie sami, co u niego słychać na chwilę obecną:

szakal

szakal 2

Przeglądajcie również nasze newsy, gdyż od kilku dni regularnie pojawiają się najnowsze informacje o sprzęcie, który będzie na targach IFA 2014.

blog comments powered by Disqus
Targi IFA 2014 Coraz Bliżej, A Videotesty Już W Pociągu!