PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najmocniejsze karty graficzne do gier |TOP 5|

Piękne Hostessy Oraz Gorące Premiery od MSI, Czyli Kolejny Materiał z PGA 2014

Piękne Hostessy Oraz Gorące Premiery od MSI, Czyli Kolejny Materiał z PGA 2014

Targi PGA 2014 niestety już za nami, ale mamy dla Was kolejny ciekawy materiał z tego wydarzenia. Tym razem, dotyczy głównie stoiska MSI. Nie zabrakło oczywiście pięknych hostess. Zobaczcie to sami.

Targi PGA 2014 przyciągnęły ogromne ilości graczy. Pojawiło się też wiele cenionych firm. Na targach mieliśmy oczywiście naszych ludzi. Dosłownie wszędzie pojawiał się Mateusz "Szakal" Skitek.

W powyższym materiale zostało przybliżone stoisko firmy MSI. Na pierwszy ogień poszły bardzo wydajne i nowoczesne notebooki dla graczy, które zadziwiały wszystkich swoimi możliwościami graficznymi.

msi

Pojawiły się również komputery z serii Sensilo, które sprostają najbardziej wymagającym grom. Być może najpotężniejszym komputerem był Komputronik Infinity. Jego podzespoły zrobiły wrażenie nawet na najwybredniejszych graczach.

pga msi

Warto wspomnieć o turnieju, który odbywał się na notebookach MSI GE60 oraz GE70. Grano w kultowego Counter-Strike'a. Sprzętem od MSI, na którym można było pograć w wiele fajnych gier, były także nowoczesne urządzenia typu All-in-One.

msi_2

W gablotach świetnie prezentowały się najnowsze karty graficzne MSI, czyli np. GTX 970 oraz płyty główne. Szakal nie byłby oczywiście sobą, gdyby nie pokazał na filmiku pięknych hostess, które promowały MSI.

blog comments powered by Disqus
Piękne Hostessy Oraz Gorące Premiery od MSI, Czyli Kolejny Materiał z PGA 2014