PODPOWIEDZI:

Razer Switchblade - przenośna maszyna do grania

Razer Switchblade - przenośna maszyna do grania

Razer Switchblade - przenośna maszyna do gier komputerowych - o krok bliżej do rzeczywistości. Najprawdopodobniej najpierw pojawi się w Chinach.

Koncepcja przenośnego urządzenia do gier PC, Razer Switchblade, jest o kolejny krok w kierunku stania się realnym produktem. Wszystko dzięki firmie zajmującej się akcesoriami do gier, która ogłosiła strategiczne partnerstwo z Intel’em oraz chińskim dostawcą usług internetowych i gier - Tencent.

Razer Switchblade

Po raz pierwszy zetknąć się z Razer Switchblade można było podczas targów CES 2011, w Las Vegas, w styczniu tego roku. Preinstalowany Windows 7, łączność 3G, Wi-Fi, mini-HDMI, USB 3.0, standardowe wejście słuchawkowe i mikrofonowe, dowiodły nowych perspektyw. Miłym akcentem jest bardzo czuły ekran multi-dotykowy, lecz głównym atutem sprzedażowym Switchblade jest dynamiczna klawiatura, która wyświetla różne schematy wprowadzania danych, w zależności od potrzeb konkretnej gry.

Razer Switchblade

To właśnie ten aspekt, przyciągnął uwagę firmy Tencent: "Jesteśmy wyjątkowo podekscytowani możliwością wprowadzenia rewolucyjnego Razer Switchblade dla milionów użytkowników naszych gier, pozwalając im na doświadczanie naszego świata rozrywki w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie." powiedział Steven Ma, chiński deweloper VP.

Razer Switchblade

Niektóre pozycje firmy, jak chociażby Dungeon Fighter, Crossfire, League of Legends, czy QQ Speed, zostaną dostosowane do Switchblade, oczywiście z odpowiednimi układami klawiszy. Zawarta umowa gwarantuje, że urządzenie zostanie ciepło przyjęte w Chinach.

Razer Switchblade

Na chwilę obecną nie znamy daty premiery ani ceny produktu. Razer zapewnia, że więcej informacji poda wkrótce.

blog comments powered by Disqus
Razer Switchblade - przenośna maszyna do grania