PODPOWIEDZI:

Genius Mini LuxePad - Filigranowa Klawiatura Do Urządzeń Apple

Genius Mini LuxePad - Filigranowa Klawiatura Do Urządzeń Apple

Jeżeli szukacie niedrogiej, ale ergonomicznej i niewielkiej klawiatury do swojego iPhone'a lub iPada, to powinniście się zainteresować modele Genius Mini LuxePad, który właśnie wchodzi na nasz rynek. Przeczytajcie naszego newsa i dowiedzcie się więcej o tym ciekawym urządzeniu.

Genius Mini LuxePad to niewielka i lekka klawiatura działająca bezprzewodowo, która dedykowana jest urządzeniom pracującym w oparciu o system operacyjny iOS 8. Klawiatura wykorzystuje technologię Bluetooth 3.0.

Genius GX-Gaming GB-1581 - niekonwencjonalny plecak dla miłośników elektroniki

Szybkie pisanie na niej, zapewniają miękkie, gumowe klawisze. W łatwy sposób możemy więc pisać notatki, wiadomości tekstowe czy edytować dłuższe teksty czy dokumenty. Klawiatura przyda się także w internetowych czatach.

Genius Mini LuxePad

Warto również wspomnieć o wbudowanej baterii litowo-jonowej. Ładowana za pomocą złącza micro-USB, wystarcza na pracę przez 180 godzin na jednym ładowaniu. Jest to bardzo dobry wynik. W oszczędzaniu energii, przyda się także przełącznik do wyłączania urządzenia.

Bardzo przydatny może okazać się klawisz FN, który zapewnia błyskawiczny dostęp do funkcji takich jak: menu, jasność ekranu, głośność czy obsługa plików multimedialnych. Wytrzymałość urządzenia podnosi będące w zestawie skórzane etui, które może być także podstawką.

Produkt jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta, a jego sugerowana cena wynosi 80 PLN brutto.

blog comments powered by Disqus
Genius Mini LuxePad - Filigranowa Klawiatura Do Urządzeń Apple