PODPOWIEDZI:

KAZAM Thunder 340W - Nowość od Brytyjskiego Producenta

KAZAM Thunder 340W - Nowość od Brytyjskiego Producenta

KAZAM - brytyjska marka urządzeń mobilnych nawiązała współpracę z firmą Microsoft. Dzięki temu w ich nowym urządzeniu zagości Windows Phone 8.1.

KAZAM Thunder 340W - oficjalnie pierwszy model od Kazam z Windows Phone 8.1 na pokładzie. Od poprzedników wyróżnia się stylową obudową ze szczotkowanego metalu utrzymaną w czarnej bądź srebrnej kolorystyce. Dzięki dopasowanemu ekranowi o przekątnej 4-cala telefon przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Dzięki 5Mpix aparatowi zdjęcia wyglądają naprawdę dobrze! Uwiecznione chwile odtworzymy na ekranie komputera za pośrednictwem aplikacji Microsoft OneDrive.

KAZAM TV 4.5 - Smartfon z Telewizją

Sercem smartona jest wydajny, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 200 MSM8212 o częstotliwości taktowania 1.3 GHz z układem graficznym Andreno 302 i 512MB pamięci operacyjnej RAM. Wszystkie pliki zapiszemy na pamięci telefonu, która ma pojemność 4GB (z możliwością rozszerzenia do 32GB).

Długość pracy baterii na jednym cyklu ładowania, to aż do 7 godzin nieustannych rozmów, dzięki wbudowanemu akumulatorowi o pojemności 1500 mAh.

Kazam-Thunder-340W

Reszta specyfikacji uzupełniających:

-Gniazdo na dwie tradycyjne karty SIM

-Bluetooth w wersji 4.0, AGPS

-Radio FM

-Wi-Fi 802.11 b/g/n

-Złącze słuchawkowe jack 3,5mm

-Przednia kamera VGA

blog comments powered by Disqus
KAZAM Thunder 340W - Nowość od Brytyjskiego Producenta