PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test BenQ EW3280U - Monitor z HDR i subwooferem

Avtek TouchScreen 65P - Monitor Interaktywny Dla Wymagających

Avtek TouchScreen 65P - Monitor Interaktywny Dla Wymagających

Tablice interaktywne powoli wypierane są przez interaktywne monitory. Oferują one bowiem dużo wyższą jakość obrazu oraz funkcjonalność. Świetnym przykładem jest tu nowy na rynku model Avtek TouchScreen 65P, o którym przeczytacie w poniższym newsie.

Monitory interaktywne nie należą do najtańszych urządzeń, ale sporo oferują w zamian. Ich główną zaletą jest doskonała jakość obrazu. Model Avtek TouchScreen 65P oferuje rozdzielczość Full HD i podświetlenie LED na ekranie o przekątnej 65 cali.

Posiada również 4 punkty dotyku. Co to właściwie oznacza? Dzięki tej funkcji, mogą go obsługiwać i używać cztery osoby na raz. Żywotność panelu to aż 30 000 godzin praktycznie bezobsługowej pracy.

Avtek TouchScreen 65P

Zaoszczędzimy też na głośnikach. Te wbudowane w monitor, na pewno zadowolą większość użytkowników. Plusem jest energooszczędność oraz ekologiczne rozwiązania.

Avtek TouchScreen 65P jest dostępny w cenie 9 999 zł brutto (z VAT). Urządzenie z wbudowanym komputerem można nabyć za 12 499 zł brutto (z VAT). Gwarancja obejmuje okres 2 lat, ale można ją przedłużyć.

spec

blog comments powered by Disqus
Avtek TouchScreen 65P - Monitor Interaktywny Dla Wymagających