PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki telewizor do 3000 zł? | TOP 5 |

Lawina Nagród Do Wygrania Przed Targami Poznań Game Arena

Lawina Nagród Do Wygrania Przed Targami Poznań Game Arena

Przygotowania do Targów Poznań Game Arena są na bardzo zaawansowanym etapie. Większość z nas już się ich nie może doczekać. Organizatorzy podsycają atmosferę przed rozpoczęciem PGA konkursem z atrakcyjnymi nagrodami. Konkurs trwa sześć dni w tygodniu przez cztery tygodnie.

PGA_Gra

PGA wraz z partnerami, firmami Fritz, Hama, Natec, Puro, Go Pro i LG, na profilu facebookowym organizują konkursy, które będą odbywać się od poniedziałku do soboty. Będziecie musieli wykazać się refleksem i zwinnością no i liczyć na pomoc ze strony szczęścia, ale warto brać udział w wyzwaniach, gdyż nagrody są wyjątkowo atrakcyjne.

Gra_PGA

Każdy z partnerów ma przypisany dzień, w którym odpowiada za nagrody. Poniedziałek nagrody będą ufundowane przez firmę Fritz. Wtorek, natomiast należy do Hama. Za nagrody w środę odpowiada Natec. Puro funduje nagrody w czwartek. W piątek swój sprzęt na nagrody funduje Go Pro. LG w sobotę szaleje z nagrodami.

Wszyscy facebookowicze mogą wziąć udział w konkursie, dlatego gorąco zachęcamy do udziału i za każdego mocno trzymamy kciuki.

PGA_2014

blog comments powered by Disqus
Lawina Nagród Do Wygrania Przed Targami Poznań Game Arena