PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Debiut Słuchawek Retro DJ Colour Od Firmy Maxell

Debiut Słuchawek Retro DJ Colour Od Firmy Maxell

Najlepszym posunięciem firmy, by odnieść sukces z nowym sprzętem jest aspekt, który wyróżni go spośród innych. Słuchawki Retro DJ Colour od Maxell na pewno odróżniają się od innych. Technicznie prezentują się bardzo dobrze, ale to, co je wyróżnia, to przede wszystkim design i unikalna kolorystyka, która bardzo przykuwa uwagę.

Słuchawki Retro DJ Coulor od Maxell zaczerpnęły swój design od kultowych już Retro DJ zaprezentowanych w 2013 roku. Jednak odróżnia je od poprzednika przede wszystkim kolor. W naszym szarym, burym kraju warto postawić na akcent, który sprawi, że będziemy wyróżniać się z tłumu. Model jest dostępny w pięciu nietuzinkowych kolorach. Design ma nawiązywać do lat 90.

Retro_ALL

Słuchawki swą budowę opierają na stalowej ramce, detale ze sztucznej skóry bardzo dobrze się prezentują. Głośniki z neodymowymi magnesami charakteryzujące się pasmem przenoszenia zawartym pomiędzy 20Hz a 20kHz oraz czułością na poziomie 95dB są ogromnym plusem urządzenia.

Różowe_Retro

Komfort noszenia słuchawek jest bardzo duży, gdyż miękkie gąbki zakrywające całe ucho gwarantują wygodę. Przewód ma długości 120cm i umieszczony jest tylko z jednej strony, co pozwala uniknąć plątania się kabli. Sprzęt można podłączyć do wszystkich urządzeń, które są wyposażone w gniazdo 3,5 mm.

Karton_Retro

Słuchawki świetnie nadają się do użytku w domowym zaciszu, jak i poza nim.

blog comments powered by Disqus
Debiut Słuchawek Retro DJ Colour Od Firmy Maxell