PODPOWIEDZI:

Genius EasyPen M610X - Tani Tablet Dla Grafików

Genius EasyPen M610X - Tani Tablet Dla Grafików

Genius EasyPen M610X to budżetowy, ale całkiem funkcjonalny tablet graficzny firmy Genius, który może także wspomóc obróbkę zdjęć czy tworzenie komiksów. Spodoba się zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się o nim więcej.

Genius EasyPen M610X to niedrogi tablet graficzny o szerokim zastosowaniu. Wyróżnia się bardzo stylową i smukłą konstrukcją. Jego obszar roboczy ma przekątną wynoszącą 12 cali i zapewnia komfortową pracę.

Mamy tu także wysokąrozdzielczość na poziomie 4000 linii/cal oraz 1024 poziomy czułości na nacisk. Precyzja jest więc kolejnym atutem omawianego urządzenia. W zestawie znajduje się bezprzewodowe pióro z dwoma dodatkowymi końcówkami, które zasilane jest jedną baterią AAA.

Genius EasyPen M610X

Warto także wspomnieć o tym, że Genius EasyPen M610X daje swoim posiadaczom 4 klawisze szybkiego dostępu (cofnij, gumka, przybliż, oddal) i 16 programowalnych klawiszy skrótu.

Łatwa i intuicyjna edycja swoich prac będzie możliwa dzięki oprogramowaniu Photo & Graphic Desiger SE oraz Photo Manager 9.0, które również dołączane są do tabletu.

Tablet EasyPen M610X objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 290 zł brutto.

blog comments powered by Disqus
Genius EasyPen M610X - Tani Tablet Dla Grafików