PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Prawo Moore'a Już Nie Obowiązuje, A Asus Podbija Rynek Smartfonów

Prawo Moore'a Już Nie Obowiązuje, A Asus Podbija Rynek Smartfonów

25 lat niesamowitości. Wydarzenia z ćwierćwiecza, które zmieniły rzeczywistość. Co się działo w Polsce, jaki wpływ na nasze życie miały wydarzenia zza granicy. Czy wiesz, że 93% ludzi na świecie ma telefon komórkowy?

Gordon Moore, jeden z właścicieli firmy Intel, opracował w latach 60 teorię, z której wynika że liczba tranzystorów na procesorze co roku się podwaja. Ostatnie badania dowiodły, że nie będzie to już takie proste. Nie da się umieścić tak bardzo zwiększającej się liczby tranzystorów na kawałku krzemu, który swoją drogą za chwilę stanie się przestarzały.

Najpopularniejszy czytnik e-booków Kindle, przyczynił się do drastycznej przewagi sprzedaży książek elektronicznych nad drukowanymi. Amazon informuje, że e-booki sprzedają się dużo lepiej niż ich papierowe odpowiedniki.

ONZ opublikował w tym roku ciekawy raport na temat rynku telekomunikacji. Dowiadujemy się z niego, że już ponad 6,5 miliardów ludzi jest użytkownikami telefonu komórkowego, a liczba ta stale regularnie wzrasta. Przewiduje się, że w styczniu 2015 roku ponad 7 miliardów ludzi będzie posiadało komórkę.

» Grzmot Na Rynku Myszek Dla Graczy!

Regularnie wzrasta również liczba użytkowników internetu. Progności ONZ mówią, że do końca roku 2014 będzie ich ponad 3 miliardy.

Asus podbija rynek smartfonów. Najnowsze urządzenie spod skrzydeł firmy - ZenFone, wyposażone w szybkie dwu- i czterordzeniowe procesory Intela i Qualcomma, posiadają od 1 do 2 GB RAM i wielodotykowe ekrany o wysokiej rozdzielczości wykonane w technologii Corning Gorilla Glass 3. Działają pod kontrolą systemu Android 4.4 (KitKat) i są niesamowicie ładnie wykonane. I co ważne - można je kupić w konkurencyjnie niskich cenach (w porównaniu do podobnych modeli innych producentów).

Asus Zenfone

25 lat niesamowitości - to najnowsza kampania prowadzona pod skrzydłami firmy Asus. Stworzona z myślą o zmianach technologicznych, jakich doświadczamy. Sam możesz zdecydować o tym, co było w minionym ćwierćwieczu najważniejsze.

blog comments powered by Disqus
Prawo Moore'a Już Nie Obowiązuje, A Asus Podbija Rynek Smartfonów