PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Yamaha MusicCast 20 - Test głośników sieciowych

Logitech Ultimate Ears UE BOOM ze złotą nagrodą iF Product Design Awards 2014

Logitech Ultimate Ears UE BOOM ze złotą nagrodą iF Product Design Awards 2014

Firma Logitech ma kolejny powód do domu. Ich bezprzewodowe głośniki Logitech Ultimate Ears UE BOOM zostały jednym z zaledwie 50 wyróżnionych produktów wśród tysiąca nominowanych do nagród iF Product Design Awards 2014. Przeczytajcie o nich więcej i przekonajcie się czemu zasłużyły na wyróżnienie.

Niewielkie, bezprzewodowe głośniki Logitech Ultimate Ears UE BOOM zostały nagrodzone prestiżowym, złotym wyróżnieniem iF Product Design Awards, przyznawanym przez stowarzyszenie iF International Forum Design. Warto dodać, że w poprzednich latach produkty od marki Logitech zdobywały już podobne nagrody, ale po raz pierwszy, jeden z nich zdobył złotą nagrodę.

Logitech Ultimate Ears UE BOOM

Poznaj również inny solidny bezprzewodowy głośnik - JBL Flip2

Czemu akurat ten niepozorny głośnik został wyróżniony? Logitech Ultimate Ears UE BOOM to świetnie wyglądający, niewielki, bezprzewodowy głośnik, który niejedną osobę zaskoczy świetną jakością generowanego dźwięku. Urządzenie możemy zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Wypady ze znajomymi będą teraz urozmaicone ulubioną muzyką w znakomitej jakości. Wyjątkowo poręczny kształt głośnika pozwala bez problemu włożyć go do niemal każdego plecaka i zabrać ze sobą w podróż. To nie koniec zalet - głośniki są również bardzo wytrzymałe, zarówno wstrząso- jak i wodoodporne. Dzięki temu, nie musimy się martwić, że ulegną szybko zniszczeniu czy zalaniu przy niekorzystnych warunkach pogodowych. Jak widać, ciekawy, oryginalny design, mobilność, wytrzymałość i świetna jakość dźwięku mogą iść ze sobą w parze.

Logitech Ultimate Ears UE BOOM 2

Nagrody iF Product Design Awards są jednymi z najbardziej prestiżowych wyróżnień na świecie przyznawanych w kategorii „design”. W 2014 roku, zaledwie 50 produktów na całym świecie zdobyło to wyjątkowe wyróżnienie.

blog comments powered by Disqus
Logitech Ultimate Ears UE BOOM ze złotą nagrodą iF Product Design Awards 2014
Autor: Łukasz