PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze Premiery Gier Grudzień 2019 - Darksiders Genesis, MechWarrior, Halo

Wszechstronne Urządzenie H1 Od HiMedia Zaskakuje Możliwościami

Wszechstronne Urządzenie H1 Od HiMedia Zaskakuje Możliwościami

Wiadomą jest, że firma HiMedia specjalizuje się w odtwarzaczach sieciowych, a ich nowe urządzenie H1 tylko to potwierdza. Sprzęt można pochwalić za możliwość sterowania nim za pomocą Androida w wersji 4.2 oraz należy podkreślić, że jako jedno z nielicznych urządzeń tego typu obsługuje ono audio DTS, a to nie wszystko, co H1 ma do zaoferowania.

H1 od HiMedia jest świetnym urządzeniem dla ludzi, którzy szukają połączeń innowacji z gwarancją jakości. Odtwarzacz sieciowy H1 działa na systemie android w wersji 4.2 z aplikacja Google Play. Wszyscy posiadacze telefonów komórkowych z androidem będą zachwyceni połączeniem urządzeń. Zapewni ono dostęp do niezliczonej ilości aplikacji do ściągnięcia, w tym także bezpłatnych. Za pomocą urządzenia H1 możemy mieć dostęp do wszelkich mediów społecznościowych, takich jak popularny Facebook.

10 przydatnych aplikacji na Androida.

Hi_Media

Na urządzenie zwrócą też szczególną uwagę ludzie, którzy fascynują techniczne niuanse. H1 jako jeden z nielicznych odtwarzaczy sieciowych H1 obsługuje audio DTS. W oprogramowaniu XBMC urządzenie potrafi dokonać konwersji dźwięku DTS oraz Dolby Digital do jakości stereo. Ponadto H1 oferuje wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 4K x 2K oraz gry 2D i 3D.

H1_Tył

Do wszystkich wyżej wymienionych zalet trzeba dodać, iż urządzenie posiada wyjście HDMI, a także analogowe wyjście AV CVBS+Audio, za sprawą, którego możemy podłączyć się do telewizorów i sprzętu starego typu z wejściem analogowym. Warto także wspomnieć o funkcji AirPlay Mirroring, która pozwala na strumieniowe przesyłanie danych do telewizora wprost z takich urządzeń jak Iphone, Ipad, czy Ipod Touch. Odtwarzacz sieciowy H1 gwarantuje doskonałą wydajność systemową. Odpowiedzialny za jest czterordzeniowy procesor ARM Cortex A7 1.5 GHz.

blog comments powered by Disqus
Wszechstronne Urządzenie H1 Od HiMedia Zaskakuje Możliwościami