PODPOWIEDZI:

Twitch Kupiony Przez Amazon - Zgadnij Za ile?

Twitch Kupiony Przez Amazon - Zgadnij Za ile?

Popularny Twitch został kupiony. Wielu twierdziła, że zdoła go zakupić Google, ale wygrała oferta innego giganta - koncernu Amazon. Pieniądze są wręcz kosmiczne. Chcecie dowiedzieć się o jakiej sumie mowa? Zapraszamy do poniższego newsa.

Amazon wszystko już dopiął na ostatni guzik i wykupił Twitch TV. Streamerzy oraz widzowie popularnego Twitcha będą pewnie oglądać więcej reklam Amazon, ale taka transakcja w przyszłości może nieść więcej plusów niż minusów, a sama platforma zyska na funkcjonalności.

Kto Bogatemu Zabroni, Czyli Kwatera Główna Apple Za 5 Mld Dolarów!

twitch

"Wybraliśmy Amazon bo wierzą oni w naszą społeczność, podzielają nasze wartości i długoterminową wizję rozwijania naszego portalu oraz chcą pomóc nam rozwijać się jeszcze szybciej" - pisze Shear w oświadczeniu skierowanym do społeczności swojej strony. "Wszystko zostanie po staremu: nasze biura, nasi pracownicy, nasza marka i najważniejsze: nasza niezależność. Ale ze wsparciem Amazonu mamy środki by tworzyć jeszcze lepszego Twitcha" - dodaje Shear.

Obejść smakiem musiało się natomiast Google, które również miało dużą ochotę na wykupienie Twitcha. Wygrała jednak oferta Amazonu, który zapłacił aż 970 milionów dolarów. Gigantyczna kwota, ale na dłuższą metę przyniesie pewnie zyski. A czy Wy często zaglądacie na Twitcha?

blog comments powered by Disqus
Twitch Kupiony Przez Amazon - Zgadnij Za ile?