PODPOWIEDZI:

Kto Bogatemu Zabroni, Czyli Kwatera Główna Apple Za 5 Mld Dolarów!

Kto Bogatemu Zabroni, Czyli Kwatera Główna Apple Za 5 Mld Dolarów!

Apple to firma gigant. Na naszym rynku może nie jest jakoś bardzo popularna, ale na zachodzie robi furorę. Trudno się więc dziwić, że nowa kwatera główna tej firmy wyglądać będzie niesamowicie. Trwają właśnie nad nią pracę. Chcecie zobaczyć jak prezentuje się ta niezwykła konstrukcja? Zajrzyjcie do poniższego newsa.

Apple nie chce pracować byle gdzie. Powstaje bowiem nowa kwatera główna tej firmy, która ma być ogromna. Również wygląd i kształt tej budowli są nietuzinkowe. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem. Prace nad nią się przedłużają, a budżet już dawno został przekroczony.

apple

Warto wspomnieć, że cała konstrukcja może Apple kosztować nawet 5 miliardów dolarów! Jest to wręcz kosmiczna kwota, ale kosmiczny ma być także wygląd budowli. Jakby unieść ją w powietrzu, to wyglądałaby ona jak futurystyczny statek kosmiczny.

Oczywiście cała konstrukcja przyciąga uwagę. Pewna osoba nagrała nawet świetny filmik, który pokazuje obecną sytuację na placu budowy. Co prawda, nie wygląda to jeszcze zbyt rewelacyjnie, ale zapewne w przyszłości będzie. Warto dodać, że zamieszczony filmik został nagrany za pomocą drona z kamerą GoPro.

A co Wy sądzicie o nowej kwaterze Apple za 5 mld dolarów?

blog comments powered by Disqus
Kto Bogatemu Zabroni, Czyli Kwatera Główna Apple Za 5 Mld Dolarów!