PODPOWIEDZI:

Motorola Moto G W Odświeżonej Wersji!

Motorola Moto G W Odświeżonej Wersji!

Motorola Moto G był smartfonem, który zyskał sporą popularność, jeżeli chodzi o ofertę marki Motorola. Producent ten chce dalej iść do przodu i wprowadza na rynek nowszą wersję wspomnianego telefonu - Motorolę Moto G 5. Zobaczcie jakie są różnice pomiędzy starszą a nowszą wersją.

Motorola Moto G 5 to świetnie wyglądający smartfon, który wyróżnia się od starszego brata, przede wszystkim większym ekranem. Mamy tu bowiem wyświetlacz 5 cali, 720p IPS z imponującą jakością, pokryty Gorilla Glass. Ciekawy rozwiązaniem jest otoczenie ekranu głośnikami - dzięki temu uzyskujemy efekt stereo.

Warto też wspomnieć o wielu wersjach kolorystycznych tylnej obudowy smartfona. Dzięki nim, każdy znajdzie swój ulubiony kolor.

Motorola Moto G 5 2

Ważną cechą nowoczesnych telefonów jest ich wydajność. Nowa wersja Moto G nie zawodzi w tym aspekcie. Mamy bowiem do dyspozycji procesor Qualcomm Snapdragon 400, 1.2GHz quad-core CPU, układ graficzny Adreno 305 GPU i 1GB RAM. Na nasze dane mamy 8 lub 16 GB wbudowanej pamięci. Jest oczywiście slot na karty SD.

Zastosowany przez producenta aparat główny ma 8 mpix i robi zdjęcia wysokiej jakości. Jest także tylna kamera 2 mpix. Całość pracuje w oparciu o system operacyjny Android 4.4.4 Kit Kat, a bateria ma pojemność 2070 mAh.

Motorola Moto G 5

Ciekawostką jest aplikacja Motorola Migrate, która daje możliwość przeniesienia danych z poprzedniego smartfona na nowy.

blog comments powered by Disqus
Motorola Moto G W Odświeżonej Wersji!